Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk olarak, 30 yılı aşkın deneyimimizle katılım bankacılığına değer katmaya devam ediyoruz. Sağlıklı bir büyüme ve dünya standartlarında hizmet hedefiyle çıktığımız yolda, müşterilerimizin ve bu toprakların sahip olduğu kıymetleri korumak ve onları yaşatmak en büyük hedefimiz. Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonuyla, teknolojik altyapımızdan sunduğumuz ürünlere kadar gelişimimizi hız kesmeden sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Bugün, biri Erbil’de olmak üzere 226 şubemizle faizsiz bankacılığın ve müşterilerimizin değerlerine sahip çıkarak, sektörümüze yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı sürdürüyoruz. Tıpkı başarılarla dolu 30 yılımız gibi, geleceğimizi de yeni başarılarla taçlandırmaya, tüm paydaşlarımıza ilham vermeye devam edeceğiz.

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün büyümesini sürdüren katılım bankacılığının sahip olduğu prensiplere sahip çıkmak, global arenada ülkemizin kazanımlarını artırmak için çalışmalarımızı aynı inanç ve umutla sürdüreceğiz.

Albaraka ailesinin her bir ferdiyle; tüm müşterilerimiz, ülkemizin yarınları ve geleceğimiz için başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla

Malek Khodr Temsah
Genel Müdür