Banka Kartları

 Albaraka Türk Banka Kartı ile her an nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, alışveriş yapabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartları

Albaraka türk kredi kartları ile nakit taşımanıza gerek kalmadan ve taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir ve biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

Dijital Banka Kartı ile e ticaret işlemlerinizi hızlıca yapabilir, işlem limitinizi kullanım yetkilerinizi belirleyebilirsiniz.

Faydalı Bilgiler

Günlük hayatınızda kullandığınız tüm banka kartları ve kredi kartları ile ilgili bilmeniz gereken bilgilere, aklınızdaki birçok soruya cevap bulabileceğiniz detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Harcama İtiraz Formu

Kredi kartınızda/Debit kartınızda yapılan işlem size ait değilse, kartınızla yaptığınız ödemeye istinaden ürünü/hizmeti alamadıysanız vb gibi itirazlarınız varsa formu doldurabilirsiniz.

Dijital Ekstre talebinde bulunarak hem ekstrelerinize istediğiniz anda dijital kanallarımız üzerinden ulaşabilir hem de doğanın korunmasına destek olabilirsiniz.