Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Muhasebe Entegrasyonları

Muhasebe entegrasyonu hizmetimiz ile hesaplarınıza ait hareketleri MT 940 formatında alabilir, tüm işlemlerinizi hatasız ve hızlı bir şekilde muhasebe sistemlerine aktarabilirsiniz.

Albaraka Türk ve Odispro muhasebe entegrasyonu ile kobilerimizin hesap hareketlerini otomatik olarak muhasebeleştirmek artık çok kolay!

Logo Yazılım Muhasebe

Albaraka Türk ve Logo Yazılım entegrasyonu ile kobilerimizin hesap hareketlerini otomatik olarak muhasebeleştirmek artık çok kolay!

Mikro Yazılım Muhasebe

Albaraka ve Mikro Yazılım Entegrasyonu ile kobilerimizin muhasebe işlemlerini kolayca yönetin ve hesap hareketlerinizi hızlıca muhasebeleştirin.

Paraşüt Ön Muhasebe

Albaraka Türk ve Paraşüt entegrasyonu ile kobilerimizin hesabında gerçekleşen tüm işlemler artık otomatik olarak başka işlem yapmanıza gerek kalmadan muhasebeleşiyor!

Uyumsoft Muhasebe

Albaraka Türk ve Uyumsoft entegrasyonu ile hesap hareketlerini otomatik olarak ekstra bir işleme gerke kalmadan muhasebeleştirmek artık çok kolay!

Bizim Hesap Ön Muhasebe

Bankamızdaki hesaplarınıza ait hareketleri hızlı bir şekilde muhasebeleştirilmesi Bizim Hesap programı üzerinden ekstra bir işleme gerek kalmadan otomatik olarak gerçekleşir.

Luca Muhasebe

Bankamızdaki hesaplarınıza ait hareketler, Luca Muhasebe programı üzerinden ekstra bir işleme gerek kalmadan; hızlı bir şekilde ve otomatik olarak muhasebeleştirilmiş olur.

Payfull Muhasebe

Albaraka Türk ve Payfull muhasebe entegrasyonu ile hesap hareketlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.