Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

albaFX

Yurt Dışı Borsaları ve Yatırım Fonları albaFX’te!

albaFX ile dünya piyasaları parmaklarınızın ucunda! Amerika ve Avrupa borsalarında hisse senedi ve yatırım fonu alıp satabilir, döviz kurlarını ve kıymetli madenleri canlı takip edebilirsiniz. albaFX’i şimdi indirin, yatırımlarınıza yön verin!

Müşteri Ol

albaFX Nedir?

albaFX Nedir?

albaFX, yurt dışı hisse senedi ve yurt dışı yatırım fonu alım-satım imkânı sunan, aynı zamanda döviz kurları ve kıymetli madenler gibi yatırım araçlarını canlı takip etme imkânı sağlayan yatırım platformudur. Üstelik, sunulan yatırım ürünlerinin tamamı, faizsiz finans ilkelerine uygundur!

albaFX ile üyelik ücreti veya aidat talep etmeksizin, masrafsız bir şekilde yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı hisse senedi ve yurt dışı yatırım fon alım/satım işlemlerini tek tıkla kolayca yapabilir, fiyatları canlı izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Döviz, Altın ve Gümüş gibi kıymetli madenlerde en güncel kurlara 5/24 ulaşabilirsiniz.

Hemen albaFX uygulamasını indirin, yatırımlarınıza güç katın!

albaFX ile Yurt Dışı Yatırım Ürünlerinde Hızlı ve Güvenilir İşlem İmkânı

albaFX ile Yurt Dışı Yatırım Ürünlerinde Hızlı ve Güvenilir İşlem İmkânı

albaFX yatırım platformu sayesinde Amerika Borsası ve Avrupa Borsası'nda hisse senedi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı piyasalarında işlem yapmak için şubeye gitmenize de gerek yok. albaFX platformu üzerinden saniyeler içerisinde yatırım hesabınızı oluşturabilirsiniz.

albaFX’in Avantajları Nelerdir?

albaFX, kullanıcılarına geniş avantajlar sunarak yatırım deneyimini zenginleştirir. Platform, yatırımcılara çeşitli imkânlar sağlayarak finansal hedeflerine ulaşmalarını destekler.

Yurt Dışı Hisse Senedi ve Fonu Alım/Satım

Yurt dışı hisse senedi alım/satım ve yurt dışı fon alım/satım işlemlerini tek tıkla kolayca yapabilirsiniz.

Performans Takibi

Yurt dışı hisse senedi ve yurt dışı yatırım fonları fiyatlarını canlı izleyebilir; kurları dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Aylık İşletim Ücreti Yok

Üyelik ücreti ve aidatı olmadan yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

**Vergiler ve komisyon hariç.

Döviz Kurları ve Kıymetli Madenler

En güncel döviz kurlarına ve kıymetli maden fiyatlarına 5/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde 5/24 albaFX’e Sahip Olmak İstiyorsanız;

albaFX Nasıl Kullanılır?

Albaraka Türk hesaplarınız albaFX'e entegre edilmiştir. Bu sayede uygulama üzerinden herhangi bir işlem için hesaplarınızda bulunan bakiyeleri kullanarak yatırım ürünlerinizle ilgili işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

albaFX, yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik güvenilir ve kullanıcı dostu bir platform olarak, finansal hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için yanınızda! Başarıya giden yolda albaFX ile adım atın ve yatırımlarınızı en güvenli şekilde yönetin.

Nasıl albaFX Müşterisi Olurum?

Albaraka Müşterileri İçin: albaFX'i indirerek Albaraka Mobil veya internet Şube şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ve yatırım hesabı açarak yatırımlarınıza başlayabilirsiniz.

Albaraka Müşterisi Olmayanlar İçin: Albaraka Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile anında müşteri olabilir, ardından albaFX'i indirip yatırım hesabı açarak yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.albafx.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.