Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)

Kobi olarak Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile ürün ya da hizmet ticareti yaptığınız diğer bayi ve işyerlerinden beklediğiniz ödemeleri Albaraka Türk’ün bilgi işlem ağı üzerinden hızlıca tahsil edebilirsiniz.

Akaryakıt Yönetim Sistemi (AYS)

Akaryakıt Yönetim Sistemi’ni tercih eden KOBİ’lerimize Albaraka ve Petrol Ofisi işbirliği ile akaryakıtta indirim ve vade imkanı!

Okul Taksit Sistemi (OTS)

Okul Taksit Sistemi için anlaşma sağladığımız bir eğitim kurumu işletiyorsanız alacağınız eğitim/yurt hizmeti ödemelerinizi kredi kartına ihtiyaç duymadan vade farksız taksitlendirebilirsiniz.

Tedarikçi Ödeme Sistemi

Ödemelerinizin takibini ve vadesinde yapılmasını planlamak istiyorsanız Tedarikçi Ödeme Sistemi tam siz KOBİ’lerimize göre! Operasyonel yükünüz hafifler böylelikle zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Tedarikçi Finansman Sistemi

Tedarikçi Finansman Sistemi (TFS) ile vadeli alacağı olan tedarikçiler, alacaklarını Albaraka Türk’e teminata vererek finansman kullanabiliyor. 

Çek Senet Tahsilatları

Ödemelerinizi nakit taşımadan güvenli bir şekilde çek defterinizle yapabilir, elinizdeki çek ve senetleri nakde çevirebilirsiniz.

Sürekli Çek Yazdırma Programı

Ödemelerinizde yoğun çek sirkülasyonuna sahipseniz Albaraka Türk Sürekli Çek Yazdırma Programı sizin için biçilmiş kaftan!

Maaş ödeme sistemimiz ile firmanıza ait maaş ödemelerini hızlı bir şekilde ve güvenle gerçekleştirebilir, takibini kolayca yapabilirsiniz.

Bayi Kart

Albaraka Bayi Kart vadeli mal satışı yapan ve bu satışlarını garanti altına almak isteyen KOBİ’lere hızlı ve pratik çözüm sunan bir üründür.

Albaraka olarak müşterilerimize dijital ürünleri sunmaya devam ediyoruz.Fulle Gitsin aracılığı ile 1200 anlaşmalı istasyonda avantajlı akaryakıt alımları Albaraka’da.

EFT ve Havalelerinizi  excele toplu olarak kaydederek şubelerimizden ve İnternet şubemizden tek seferde yapabilirsiniz

Toplu Döviz Transferi

Toplu Döviz Transferi ile çok sayıda yabancı para transferi işleminizi tek bir dosya ile şubeye gelmeden bankamız sistemine aktarabilirsiniz.

EFT ve Havaleleriniz için internet şubemizden ve şubelerimizden düzenli ödeme talimatı vererek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Karekodlu Çek

Karekodlu çek sayesinde bir çeki kabul etmeden önce, üzerinde bulunan karekodu Findeks uygulamasına okutarak keşidecinin çek raporuna anında ulaşabilirsiniz.