Albaraka Mobil ile Bankacılık İşlemleri Cebinizde!

Yenilikçi ve teknolojik çözümleri içeren yeni Albaraka Mobil ile bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin, zamanınız  size kalsın.

QR kod ile indir Hemen İndir Anında Şifre

Hemen Kullanmaya Başlayın!

Albaraka Mobil; Bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzdan kolayca yapabilmeniz için tasarlanan uygulamamızdır. Güncel teknolojiler ve tasarım trendlerine uygun kullanıcı dostu ara yüzü ile müşterilerimize 7x24 hizmet vermektedir.

Albaraka Mobil'de Dijital Bankacılığı deneyimleyebileceğiniz birçok yenilik sizleri bekliyor!

Albaraka Mobil Apple Store

IOS 12 ve üzeri

Albaraka Mobil Google Play

Android 6 ve üzeri

Albaraka Mobil App Gallery

Yenilikler

QR İşlemleri

QR kod ile POS cihazından ödeme, para yatırma/çekme ve para transferi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz!

Kolay Transfer (FAST)

Artık FAST ile Albaraka Türk hesaplarınızdan başka bankalara para transferinizi 7/24, IBAN’sız bir şekilde ve ücretsiz bir şekilde Kolay Transfer ile yapabilirsiniz.

ŞifreMobil

İnternet Şube girişlerinde, işlem onaylarında, e-ticaret işlemlerindeki doğrulamalarda tek kullanımlık şifre üretmek üzere kullanılan bir uygulamadır.

Mobil Onay

İnternet Şubemize girişlerde ve işlem onaylarında SMS yerine Albaraka Mobil’e gelen bildirimi tıklayarak daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Adres Tanımlama

Albaraka hesaplarınız için ''Kolay Adres'' tanımlayarak para transferi işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şube Talimatları

İşlemler menüsünden ulaşabileceğiniz bu fonksiyon ile şubeye verilen Virman, Havale, EFT ve Döviz İşlemleri talimatlarınızı onaylayabilirsiniz.

Profil Bilgilerinin Gösterilmesi

Albaraka Türk'te kayıtlı bulunan adres, e-posta, telefon numarası, eğitim ve meslek bilgilerinizi artık Albaraka Mobil'den görüntüleyebilirsiniz.

Diğer Banka ATM’lerinden QR ile Para Çekme

Albaraka Mobil ile diğer Banka ATM’lerinden Albaraka Mobil'inizden “Diğer Bankalar” sekmesine tıklayıp ilgili bankanın ATM’sinde yer alan QR kod okutularak QR ile para çekebilirsiniz.

HGS İşlemleri

Albaraka Mobil'inizden İşlem > Ödemeler > HGS İşlemleri adımları üzerinden HGS bakiyeleri sorgulanabilmekte ve HGS bakiye yükleme işlemleri yapılabilmektedir.

Kira Sertifikası

İşlem > Yatırım İşlemleri > Kira Sertifikası İşlemleri adımları üzerinden kira sertifikası alım satımı yapabilirsiniz. Kira sertifikası (Sukuk), ikincil piyasalarda alım satımı yapılabilen faizsiz sermaye piyasası ürünüdür.

Gümüş Hesabı Açma

Albaraka Mobil'den artık gümüş hesabı açabilir, gümüş alış satış işlemlerinizi gerçekleştirerek  güvenle yatırımınızı yapabilirsiniz.

Fon Alış/ Satış

Bu menüden Albaraka Saklama hesabınızı kullanarak Fon Alış/Satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Almak istediğiniz fonu seçip adet veya tutar bilgisini de girerek işleminize devam edebilirsiniz.

Yatırım Portföy Bilgileri

Yatırım Portföy Bilgileri menüsünden kira sertifikalarınızı, hisse Senetlerini ve fonlarınızı görüntüleyebilir, detay bilgilere ulaşabilirsiniz.

Diyanet Ödemeleri

Ödemeler menüsüne eklenen bu fonksiyonla Hac Ön Tahsilat, hac kesin tahsilat, hac sağlık personeli sınavı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Açma

Albaraka Mobil'den yatırım hesabı açabilir, hisse senedi, fon ve kira sertifikası alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir; hesabınıza bereket katabilirsiniz.

Hızlı Çözümler