%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

2.599,36 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

311.924,87 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 18,85

Ücretler Toplamı

2.633,50


Brüt Kâr

0

Brüt Oran (Yıllık)

0


Net Kâr

0

Yatırılan Tutar
+ Net Kâr

0

Net Oran
(Yıllık)

0

Gelir Vergisi

0

Kâr Oranları ve Kurlar

Kâr Oranları

1 Ay12 Ay
TL14,2112,21
USD0,911,49
EURO0,551,04
XAU0,270,46

25.09 tarihinde vadesi dolan hesaplara dağıtılan yıllık brüt kâr payı oranlarıdır.

Tüm Oranlarımız

Döviz Çevirici

Error
Error

Masrafsız Bankacılık

Albaraka’da Masraflara Son

Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok!

7/24 Dijital Bankacılık Hizmeti

Dijital Bankacılık deneyiminiz İnternet Şube ve Albaraka Mobil ile 7/ 24 sizinle! Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok!

Hesap İşletim Ücreti Yok

Kesintisiz dijital bankacılık deneyiminizi Albaraka Mobil ve İnternet Şubemiz ile 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemleriniz için hiçbir ücret ödemezsiniz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de vermenize gerek yok! Masrafsız Bankacılık hizmetlerimiz ve açtığınız Katılma Hesaplarımız ile birikimleriniz bereketlenir, değerlerinize değer katılır.

Ücretsiz Para Gönderme

Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle birlikte. EFT ve Havale işlemleriniz için ücret ödemezsin. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok! Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilirsiniz.

Albaraka İçi Döviz Transferleri Ücretsiz

Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle. Döviz olarak yapmak istediğiniz Albaraka hesapları arasındaki transferlerinizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok! Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var.

Başvurular

Görüntülü Görüşme ile Müşteri Ol

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden hesabınızı açarak Albaraka müşterisi olup, masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortasının Trafik Sigortasına göre en önemli farkı olan kendi aracınınızı koruma altına alınmasından faydalanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

İkinci El Araç alım-satım işlemleriniz için Güvenli Ödeme Sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde 2. El araçlarınızın alım- satımını yapabilirsiniz.

Online DASK

DASK poliçeniz bulunmuyor ise DASK poliçenizi internet şubemiz üzerinden hızlıca satın alarak, siz de güvencenizi başlatabilirsiniz.

Vomsis

Albarakalı Kobilere özel tüm banka hesaplarınızı tek ekranda gösteren VOMSİS Akıllı Banka Asistanı Uygulaması %20 indirimli.

Jet Finansman

Artık Finansman başvurunuzu Albaraka Mobil’den, Web sitemiz üzerinde ya da SMS ile şubeye gitmeden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kârlı Hesap

Birikimlerinize bereket katan “Kârlı Hesap” adını verdiğimiz katılma hesaplarımız sizler için en kârlı hesap türünü sunar, bereketinize bereket katar.

Online BES

%25 katkı ile devlet katkısı ile düzenli birikimler yaparak emekliliğinizi hayallerinizdeki gibi güvenli ve huzurlu geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Kültür Sanat

Albaraka olarak, bizi biz yapan değerleri geleceğe taşımanın ancak kültür ve sanatla mümkün olacağına inanıyoruz. Bu çerçevede 2018 yılından beri Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık olarak düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası sergiler, yarışmalar, konferanslar ve verdiğimiz sponsorluk destekleri ile ülkemizin kültürel birikimini muhafaza etmeye ve zenginleştirmeye çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk

Katılım bankacılığı faaliyetlerimiz, toplum için değer üretmeye odaklanan sosyal sorumluluk anlayışının bir yansımasıdır.

Hesaplamalar Kâr Oranları Masrafsız Bankacılık Başvurular Kültür Sanat