%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

4.077,87 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

489.341,12 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 36,79

Ücretler Toplamı

2.727,90


Brüt Kâr

0

Brüt Oran (Yıllık)

0

Toplam Birikim

0

Brüt Oran (Yıllık)

0


Net Kâr

0

Yatırılan Tutar
+ Net Kâr

0

Net Oran
(Yıllık)

0

Gelir Vergisi

0

Kâr

0

Vade Sonu Tahmini
Devlet Desteği

0 TRY

Gelir Vergisi

% 0

Kâr Oranları ve Kurlar

Kâr Oranları

1 Ay12 Ay
TL17,1416,77
USD1,281,13
EURO10,8
XAU0,30,5

15.08 tarihinde vadesi dolan hesaplara dağıtılan yıllık brüt kâr payı oranlarıdır.

Tüm Oranlarımız

Döviz Çevirici

Error
Error

Masrafsız Bankacılık

Albaraka’da Masraflara Son

Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok!

7/24 Dijital Bankacılık Hizmeti

Dijital Bankacılık deneyiminiz İnternet Şube ve Albaraka Mobil ile 7/ 24 sizinle! Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok!

Hesap İşletim Ücreti Yok

Kesintisiz dijital bankacılık deneyiminizi Albaraka Mobil ve İnternet Şubemiz ile 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemleriniz için hiçbir ücret ödemezsiniz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de vermenize gerek yok! Masrafsız Bankacılık hizmetlerimiz ve açtığınız Katılma Hesaplarımız ile birikimleriniz bereketlenir, değerlerinize değer katılır.

Ücretsiz Para Gönderme

Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var. Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle birlikte. EFT ve Havale işlemleriniz için ücret ödemezsin. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok! Katılma hesaplarımız ile birikimlerinize bereket katabilirsiniz.

Albaraka İçi Döviz Transferleri Ücretsiz

Albaraka Mobil ve İnternet Şube ile kesintisiz dijital bankacılık deneyimi 7/24 sizinle. Döviz olarak yapmak istediğiniz Albaraka hesapları arasındaki transferlerinizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemleri ücretsiz. Üstelik Hesap İşletim Ücreti de yok! Değerlerinize değer katmak için Albaraka'da tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için çözüm var.

Başvurular

Kur Korumalı TL Katılma Hesabı

TL birikimleriniz için kâr payı almaya devam ederken, getirinizi Altın ve Dövizdeki kur artışına karşı koruyun.

Görüntülü Görüşme ile Müşteri Ol

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden hesabınızı açarak Albaraka müşterisi olup, masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz.

Jet Finansman

Artık Finansman başvurunuzu Albaraka Mobil’den, Web sitemiz üzerinde ya da SMS ile şubeye gitmeden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hayırsever Hesap

Bankamızda hesabı bulunan yardım kuruluşlarının hesabına periyodik olarak bağış yapılmasına imkân sağlayan bir üründür.

HGS Worldpuan Kampanyası

Albaraka Kredi Kartınıza bağlı yeni HGS alımınızda ilk yükleme bedelinizin %10’u değerinde Worldpuan hediye!

Kültür Sanat

Albaraka olarak, bizi biz yapan değerleri geleceğe taşımanın ancak kültür ve sanatla mümkün olacağına inanıyoruz. Bu çerçevede 2018 yılından beri Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık olarak düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası sergiler, yarışmalar, konferanslar ve verdiğimiz sponsorluk destekleri ile ülkemizin kültürel birikimini muhafaza etmeye ve zenginleştirmeye çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk

Katılım bankacılığı faaliyetlerimiz, toplum için değer üretmeye odaklanan sosyal sorumluluk anlayışının bir yansımasıdır.

Hesaplamalar Kâr Oranları Masrafsız Bankacılık Başvurular Kültür Sanat