Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Kârlı Hesap

“Kârlı Hesap” adını verdiğimiz katılma hesaplarımızın tamamı sizler için faizsizlik prensibi ile en kârlı ve uygun olan hesap türünü sunmaktadır.

Hac/Umre ziyareti yapmayı düşünen müşterilerin TL, USD, EUR veya Altın para cinsinde, özel kâr paylaşım oranlarıyla  birikim yapabilecekleri veya mevcut birikimlerini değerlendirebilecekleri Katılma Hesaplarıdır. 

Kur Korumalı TL Katılma Hesabı

Türk Lirası birikimleriniz için kâr payı almaya devam ederken, getirinizi yabancı paradaki kur artışına karşı koruyun.

Dönüşüm Destekli Kur Korumalı TL Katılma Hesabı

Türk Lirası birikimleriniz için kâr payı almaya devam ederken, getirinizi Altın ve Dövizdeki kur dalgalanmalarına karşı koruyun.

Yurtiçi yerleşik müşterilerimizin altın toplama günlerinde bankamıza getirdiği hurda altınlar ile kur korumalı katılma hesabı açmaları ve ilave getiriden yararlanmalarını içeren Fiziki Altın Dönüşümlü Kur Korumalı TL Katılma Hesabı (FATSİ) Albaraka Türk’te.

YUVAM Hesap

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza özel, kâr payı almaya devam ederken getirinizi Altın ve Dövizdeki kur dalgalanmalarına karşı koruyun.

Bal Kaymak Hesap ile yatırım tutarınızın % 50’sini katılma hesabına, %50’ sini ise kira sertifikası ile yatırım hesabına aktarabilir bu şekilde birikimlerinizi kârlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ara Dönem Kâr Payı

Ara Dönem Kâr Payı Ödemeli Katılma Hesap ile 1 yıl vadeli olarak açtığınız hesaplarda tercihinize göre 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık dönemlerle kâr payı ödemeleri alabilirsiniz.

Fon Biriktiren Hesap

Yatırımlarınızı, cari hesabınızdan vereceğiniz bir talimatla otomatik olarak yapabilirsiniz.

Fix Vadeli Hesap

FİX Vadeli Hesap bir katılma hesabı alt ürünü olup, hesabın vade tarihinin her ayın aynı gününe gelmesini sağlayacak bir özelliğe sahiptir.

Birikimli Katılma Hesabı

Tasarruflarınızı yüksek kâr paylaşım oranı ile biriktiren, düşük gelir vergisi stopajından faydalanarak 3 yıl vadeli olarak açtırabildiğiniz bir katılma hesabı türüdür.

Çeyiz Hesabı

24 yaşından küçükseniz Albaraka Türk’te açacağınız Çeyiz Hesabı’yla hem %25’e varan devlet katkısından yararlanabilir hem de birikiminize birikim katabilirsiniz.

Konut Hesabı

Açacağınız Konut Hesabı ile ilk ve tek konut alımınız için hem %20’e varan devlet katkısından yararlanabilir hem de yüksek kâr paylaşım oranıyla birikiminizi çoğaltabilirsiniz.