Kârlı Hesap

“Kârlı Hesap” adını verdiğimiz katılma hesaplarımızın tamamı sizler için faizsizlik prensibi ile en kârlı ve uygun olan hesap türünü sunmaktadır.

Bal Kaymak Hesap ile yatırım tutarınızın % 50’sini katılma hesabına, %50’ sini ise kira sertifikası ile yatırım hesabına aktarabilir bu şekilde birikimlerinizi kârlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ara Dönem Kâr Payı

Ara Dönem Kâr Payı Ödemeli Katılma Hesap ile 1 yıl vadeli olarak açtığınız hesaplarda tercihinize göre 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık dönemlerle kâr payı ödemeleri alabilirsiniz.

Birikimli Katılma Hesabı

Tasarruflarınızı yüksek kâr paylaşım oranı ile biriktiren, düşük gelir vergisi stopajından faydalanarak 3 yıl vadeli olarak açtırabildiğiniz bir katılma hesabı türüdür.

Çeyiz Hesabı

24 yaşından küçükseniz Albaraka Türk’te açacağınız Çeyiz Hesabı’yla hem %25’e varan devlet katkısından yararlanabilir hem de birikiminize birikim katabilirsiniz.

Konut Hesabı

Açacağınız Konut Hesabı ile ilk ve tek konut alımınız için hem %20’e varan devlet katkısından yararlanabilir hem de yüksek kâr paylaşım oranıyla birikiminizi çoğaltabilirsiniz.