İhtiyaç Finansmanı ile ihtiyaçlarınızı hemen alın, avantajlı kâr oranlarıyla taksit taksit ödeyin!

Eşyadan sağlığa, teknolojik aletlerden tatile birçok harcamanız için uygun kâr oranlarıyla finansman kullanabilir, 36 aya kadar taksitle bütçenize uygun ödeme planları yapabilirsiniz!

İhtiyaç Finansmanı Nedir?

İhtiyaç finansmanı ile şubelerimiz üzerinden eşya, sağlık, seyahat, düğün organizasyonu, tatil, tadilat, cep telefonu, bilgisayar vb. teknolojik aletler gibi birçok harcamanız için avantajlı kâr oranlarıyla ve 36 aya varan taksitlerle* faizsiz ihtiyaç kredisi kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

* 50.000 TL'ye kadar olan finansmanlar 36 aya, 50.000 TL üzerindeki finansmanlar ise 24 aya kadar vadelendirilebilmektedir.

İhtiyaç Finansmanının Avantajları Nelerdir?

  • İhtiyaç finansmanı sayesinde kredi kartı limitinizi doldurmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödemenizi tek seferde yapmak yerine, 36 aya kadar taksitlendirebilir, uzun vadeli ödeme imkanına sahip olarak bütçenize uygun alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanına Nasıl Başvurulur?

Şubelerimize gelmeden, dilediğiniz yerden anında finansman kullanabilmek için Jet Finansman sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Şubelerimiz üzerinden ihtiyaç Finansmanına başvurmak ve detaylı bilgi almak için en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Şubelerimizden yapacağınız başvurular için gerekli belgeler

  • İhtiyaç finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz satın alınacak malın proforma faturası, kimlik kartı ve gelir belgesi gerekmektedir. Ücretli çalışansanız maaş bordronuzu veya net maaş tutarınızı gösteren işyeri tarafından onaylanmış belgeyi ibraz etmeniz gerekmektedir.
  • İhtiyaç finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhanızı, onaylı bilanço ve gelir tablonuzu, cari yıl mizanınızı, faaliyet belgenizi, varsa tapu fotokopilerini, kira kontratlarınızı, gelir belgelerinizi ve noter onaylı imza beyannamesini, ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.
  • İhtiyaç finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak malın proforma faturasını, ortaklarınızın kimlik kartlarını, noter onaylı firma imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi örneğini, Ticaret Odası kayıt belgesini, faaliyet belgesini, son 3 yıla ait bilânço ve gelir tablolarını ve son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini, ayrıca talep edilmesi durumunda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.

Jet Finansman ile şubeye gitmeden yapacağınız başvurular için gerekli belgeler

  • Albaraka Mobil’den yükleyeceğiniz fatura, nihai fatura olmalıdır.
  • Başvuru sırasında, banka politikaları gereği belirli durumlarda gelir belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

İhtiyaç Finansmanı Hesaplama

%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

1.816,84 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

65.405,78 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 41,49

Ücretler Toplamı

0,55