Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Nöbetçi Transfer

Artık Albaraka Türk hesaplarınızdan, EFT saatleri dışında da Nöbetçi Transfer ile 5000TL’ye kadar para transferi işlemlerinizi 7/ 24 gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Asistan

Albaraka Asistan, müşterilerimizin bankacılık işlemlerini sesli ve yazılı gerçekleştirebilmesine olanak sağlayan yapay zekâ alt yapısı ile çalışan dijital bankacılık asistanıdır.

QR Kod ile Para Çekme

Banka kartınız yanınızda yoksa ya da banka kartı taşımak istemiyor ve işleminizi daha hızlı yapmak istiyorsanız Albaraka Mobil üzerinden QR Kodu okutarak ATM'lerimizden para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

QR Kod ile Para Yatırma

Para yatırma işleminizi banka kartı taşımadan hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız Albaraka Mobil’inizden QR Kodu okutarak ATM'lerimiz üzerinden para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Onay

İnternet Şubemize girişlerde ve işlem onaylarında SMS yerine Albaraka Mobil’e gelen bildirimi tıklayarak daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

ŞifreMobil

ŞifreMobil İnternet Şube girişlerinde, işlem onaylarında, e-ticaret işlemlerindeki doğrulamalarda (3D Secure) tek kullanımlık şifre üretmek üzere kullanılan bir uygulamadır.

Kolay Adres ile IBAN'sız Para Transferi

Albaraka hesaplarınız için "Kolay Adres" tanımlayarak para transferi işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Albaraka hesaplarınızdan başka bankalara 7/24, IBAN’sız Kolay Para Transferi yapabilirsiniz. Üstelik masrafsız!

QR kod ile para yatırma/çekme, para transferi ve POS cihazından ödeme, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz!