Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

İnternet Şubemiz ile Bankacılık İşlemleriniz Çok Hızlı!

İnternet şubesini kullanarak birçok Bankacılık işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, haftanın 7 gün 24 saati nerede olursanız olun kesintisiz hizmet alabilirsiniz.


Anında Şifre

Hemen Kullanmaya Başlayın

Şubelerimizde yapabileceğiniz birçok bankacılık işleminizi İnternet Şubemizi kullanarak hızlıca yapabilir, bulunduğunuz noktadan 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Sistemimizde belgeleriniz eksiksiz ise (Kimlik Kartı, Müşteri İşlemleri Sözleşmesi, İmza Beyannamesi vb. gibi) şubelerimizi ziyaret etmeden, İnternet Şubesi’nde yer alan ‘Yeni Üyelik’ ekranından da İnternet Bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Yenilikler

ŞifreMobil

İnternet Şube girişlerinde, işlem onaylarında, e-ticaret işlemlerindeki doğrulamalarda tek kullanımlık şifre üretmek üzere kullanılan bir uygulamadır.

Mobil Onay

İnternet Şubemize girişlerde ve işlem onaylarında SMS yerine Albaraka Mobil’e gelen bildirimi tıklayarak daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

2. El Araç Alış Satış

Güvenli Ödeme Sistemi ile 2. el araç alıp satmak artık hızlı, kolay ve güvenli! İnternet Şubemiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüş Hesap Açma

İnternet Şubeden artık gümüş hesabı açabilir, gümüş alış satış işlemlerinizi gerçekleştirerek Albaraka Türk'te güvenle yatırımınızı yapabilirsiniz.

Albaraka ile Öde

Hepsiburada, N11 ve Ereyon alışveriş sitelerinden Albaraka İnternet Şubesi ile hesabınızdan kolay ve güvenli bir şekilde online ödeme yapabilirsiniz.

BES Başvuru

Emekliliğinizi hayallerinizdeki gibi mutlu ve güvenli geçirmeniz için tasarlanan özel bir emeklilik sistemi olan BES’e İnternet Şubeden başvurabilirsiniz.

Dask Sigorta Başvurusu

Zorunlu Deprem Sigortası, konutunuzda depremin neden olabileceği maddi zararların karşılayan DASK’a internet şubemizden de başvuru yapılabilmektedir.

Hızlı Çözümler