Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası kapsamı dâhilinde bulunan cihazların başına gelebilecek belirli hasar sebebi ile oluşan  tüm zararlarınız ve riskler karşılanır.

Gemi ve Tekne Sigortası

Ticari veya özel amaçlı gezinti teknelerini, denizde, karada veya çekek yerinde zarar görmesi teminat altına alınmaktadır. Gemi ve Tekne Sigortası'ndan faydalanabilirsiniz.

İnşaat All Risk Sigortası

İnşaat All Risk, her türlü inşaat projeniz inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı ya da teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

Leasing All Risk Sigortası

Leasing'e konu makine ve ekipmanın ani ve beklenmedik bir kaza sonucunda meydana gelebilecek hasarları poliçe üzerinde yer alan sigorta bedeline kadar teminat altına alır.

Makine Kırılması Sigortası

İmal edilmiş ya da montajı yapılıp deneme dönemi tamamlanmış olan makine ve tesisatın, buhar ve gaz motorlarının beklenmedik bir etkiyle zarar görmeleri bu sigortayla güvence altına alınır.

Montaj All Risk Sigortası

Konusunu teşkil eden değerlerin teminat müddeti içinde, montaj sahasında bulunduğu sırada hasara uğraması halini temin eder.

Nakliyat Sigortası

Ham madde, yarı mamul ve mamul ürünlerine, nakliye vasıtaları ile taşınması sırasında meydana gelebilecek hasarları telafi edebilecek sigorta ürünüdür.

POS Sigortası

POS Sigortası ile işyerinizdeki POS cihazlarınızın, elektronik cihaz sigortası genel şartları kapsamında çeşitli risklere karşı teminat altına alabilirsiniz.

Taşınan Para ve Kıymet Sigortası

Taşınan Para Sigortası ile bankalara veya diğer iş yerlerine taşınan para ve kıymetlerinizi, taşınması esnasında doğabilecek risklere karşı önlem alabilirsiniz. 

Yangın Sigortası

Yangın Sigortası ile konut veya işletme binanızı, eşya, demirbaş ve emtianızı; yangın, yıldırım, hırsızlık, infilak, sel ve su baskını gibi beklenmedik durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Karayolları Sorumluluk Sigortası

Aracın kalkış noktasından varış noktasına kadar geçen sürede, mola ve duraklamalar dâhil, meydana gelebilecek bir kaza sonucu doğacak maddi hasarları güvence altına alır.

Yolcu Taşımacılığı Sigortası

Yurtiçi ve uluslararası yolcu taşımacılığı kapsamında seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını her türlü kazalara karşı teminat altına alınır.

Kobi Paket Sigortası

Büyük emeklerle kurduğunuz işyerleriniz artık bize emanet.