Dijital Banka Kartı ile e ticaret işlemlerinizi hızlıca yapabilir, işlem limitinizi kullanım yetkilerinizi belirleyebilirsiniz.

QR kod ile para yatırma/çekme, para transferi ve POS cihazından ödeme, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz!

Mobil Onay

İnternet Şubemize girişlerde ve işlem onaylarında SMS yerine Albaraka Mobil’e gelen bildirimi tıklayarak daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Müşteri Ol

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden hesabınızı açarak Albaraka müşterisi olup, masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz.

Kolay Adres ile IBAN'sız Para Transferi

Albaraka hesaplarınız için "Kolay Adres" tanımlayarak para transferi işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sade ve kolay kullanım imkanı sağlayan web sitemizi yayına almış bulunmaktayız. Arapça dil desteğine sahip olan web sitemiz kullanıcı dostu arayüze sahiptir.  

Albaraka hesaplarınızdan başka bankalara 7/24, IBAN’sız Kolay Para Transferi yapabilirsiniz. Üstelik masrafsız!

QR Kod ile Para Çekme

Banka kartınız yanınızda yoksa ya da banka kartı taşımak istemiyor ve işleminizi daha hızlı yapmak istiyorsanız Albaraka Mobil üzerinden QR Kodu okutarak ATM'lerimizden para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ŞifreMobil

ŞifreMobil İnternet Şube girişlerinde, işlem onaylarında, e-ticaret işlemlerindeki doğrulamalarda (3D Secure) tek kullanımlık şifre üretmek üzere kullanılan bir uygulamadır.

QR Kod ile Para Yatırma

Para yatırma işleminizi banka kartı taşımadan hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız Albaraka Mobil’inizden QR Kodu okutarak ATM'lerimiz üzerinden para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüş Hesabı Açma

Gümüş hesabı açma ve gümüş alış satışlarınızı kolaylıkla Albaraka Mobil ve İnternet Şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nöbetçi Transfer

Artık Albaraka Türk hesaplarınızdan, EFT saatleri dışında da Nöbetçi Transfer ile 5000TL’ye kadar para transferi işlemlerinizi 7/ 24 gerçekleştirebilirsiniz.

Yüz Tanıma

Yüz tanıma yeni nesil bir güvenli giriş yöntemidir. Albaraka Mobil’e girişte parola alanının yanında yüz tanıma ikonu yer almaktadır. Buradan yüz tanıma ile hızlı bir şekilde sisteme giriş yapabilirsiniz.

Albaraka Asistan

Albaraka Asistan, müşterilerimizin bankacılık işlemlerini sesli ve yazılı gerçekleştirebilmesine olanak sağlayan yapay zekâ alt yapısı ile çalışan dijital bankacılık asistanıdır.

Yatırım Hesabı Açma

Yatırım Hesabı; Menkul kıymetlerin alım-satımı için Bankamız nezdinde açılması gereken özel nitelikli hesaptır.

2. El Kira Sertifikası

Albaraka Türk bünyesinde açmış olduğunuz yatırım hesabınız varsa tasarruflarınızı İnternet Şube üzerinden güncel oranlarla kira sertifikalarında değerlendirebilirsiniz.