Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk Kredi Kartlarında kart ücreti yok, karta özel kampanyalar var! Kartınıza özel ayrıcalıklardan yararlanmak ve üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizden Worldpuan kazanmak için hemen hızlı kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

World Platinum Kart

World Platinum Kart ile medikal, yol, seyahat ve daha pek çok konuda ayrıcalık sunan Asistans Hizmetleri'nden faydalanabilir, Worldpuan kazanabilir, taksitli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

World Gold Kart

World Gold Kart ile World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

World Klasik Kart

World Klasik Kart; taksitli alışveriş yapmak, Worldpuan kazanmak ve biriktirdiği puanları dilediği zaman harcamak isteyenlerin kartı. World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.

Trend Kredi Kartı

Tarzın kadar kartın da seni yansıtır. Senin için renkli, eğlenceli, havalı ve bol avantajlı bir kart hazırladık. Yıl boyunca seni birden fazla sürpriz bekliyor. 

Artık kredi kartınız sizi yansıtıyor. Üstelik asistanlık hizmetleri ile her anınızda yanınızda. Yıl boyunca çeşitli kampanyalar sizi bekliyor

Özel Kredi Kartı

Albaraka Özel Bankacılık Kredi Kartı ile siz değerli müşterimiz, ayrıcalıklı hizmetlerden ve ürünlerden yararlanırken her zaman bir adım önde olacaksınız.

Sanal Kart

Albaraka World Sanal Kart, Albaraka Worldcard'ınıza bağlı olarak açabileceğiniz ve internet alışverişlerinizi fiziki kart bulundurmadan güvenle gerçekleştirebileceğiniz World özellikli sanal kredi kartıdır.

Ek Kart

Ek kart başvurusunda bulunarak sevdiklerinizin de Albaraka Wordcard’ın size sunduğu kampanya ve ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlayın.

Lounge ve Asistans Hizmetleri

Albaraka Türk müşterileri yolda, hastanede, okulda, evde… Her yerde özel!