Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Kredi Ferdi Kaza Sigortası ile olası bir kaza sonucu maluliyet ve kaza sonucu vefat durumunda kalan kredi tutarınız Katılım Emeklilik tarafından bankaya ödenir

Güvenceli Hayat sigortası olası bir yaşam kaybı veya sakatlık durumunda size veya sevdiklerinize maddi güvence sağlayan bir hayat sigortası ürünümüzdür.

Kredi Hayat Sigortası

Kredi Hayat Sigortası ile olası bir maluliyet ve vefat durumunda, kalan kredi tutarı Katılım Emeklilik tarafından bankaya ödenir.

Destek Ferdi Kaza Sigortası

Destek Ferdi Kaza Sigortası sayesinde trafik kazalarından düşme ve burkulmalara kadar her yerde karşılaşabileceğiniz kazalara karşı kendinizi maddi yönden güvence altına alırsınız.

Eğitim Güvence Sigortası ile vefat veya kaza sonucu daimi yetersizlik teminatı sunulur. Öğrencinin yıllık eğitim masrafını ve eğitim süresini dikkate alarak belirleyebilirsiniz.

Eğitim Ödeme Sigortası

Eğitim Ödeme Güvencesi Sigortası ailelerde gerçekleşebilecek vefat, kaza sonucu daimi yetersizlik ve işsizlik durumlarını teminat altına almaktadır.

Kritik Hastalıklar Sigortası

Kritik Hastalıklar Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi bugünden güvence altına alabilirsiniz. Yaşa kalbi halinde de sevdikleriniz mağdur bırakmazsınız.

Kadınlara Özel Sigorta

Kadınlara Özel Kritik Hastalık Sigortası ile kendinizi zor zamanlara karşı şimdiden güvence altına alabilir; avantajlı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz.