Vizyonumuz

Dünyanın en iyi katılım bankası olmak.

Misyonumuz

Faizsiz bankacılık prensiplerine bağlı kalarak kurumsal değerlerimize ve bankacılık etik ilkelerine uygun bir şekilde; başarılarımıza katılan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımızla ortak faydalarımızı paylaşarak, toplumun finansal ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

 • İşbirliği
  Kazanımlarımızı ortaklarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplumla paylaşarak büyümeyi amaçlıyoruz. İşbirliklerimizle uzun süreli güçlü ilişkiler geliştirmeyi, çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerinin gelişimini sağlamayı, kurumumuzun, katılım bankacılığının ve bankacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
 • Odaklanma
  Başarılı olacağına inandığımız fikir ve projelere finansman desteği sağlıyor; toplumsal değerlere ve müşterilerimize pozitif katkıda bulunuyoruz.
 • Samimiyet
  Güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini; onları memnun edecek ve onlara yarar sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmeyi hedefliyoruz.
 • Güvenilirlik
  Kaynaklarımızı, katılım bankacılığı prensiplerine ve bankacılık etik ilkelerine bağlı kalarak en yüksek standartlarda yönetmeyi ve ekonomiye kazandırmayı amaçlıyoruz.
 • Sosyal Sorumluluk
  Faaliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla ekonomik gelişmeye destek veriyor, çalışmalarımızda çevreye karşı saygılı politikalar izliyor, sosyal ve kültürel projelere destek oluyoruz.