Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Dünyanın her yerine birkaç dakika içerisinde para transferi yapabileceğiniz hızlı, güvenilir ve kolay para transferi sistemi Western Union artık Albaraka İnternet Şubesi'nde!

İnternet şubesinde Para Transferleri > Western Union > Para Gönderme/ Para Alma adımlarını izleyerek işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Uluslararası para transferinde dünya lideri olan Western Union, müşterilerine dünya çapında para gönderme ve alma hizmeti için hızlı, güvenilir ve kolay yollar sunmaktadır.

İnternet şubesine giriş yaparak hızlıca Western Union ile para gönderme ve alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi şifresi almak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum/Yeni Şifre menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

Western Union ile Para Gönderme İşlemi

  • Para Transferleri menüsünde yer alan Westen Union başlığı altındaki Para Gönderme adımından işleminizi yapabilirsiniz.
  • Alıcının adını, soyadını, gönderim yapılacak ülkeyi - gerekiyorsa - eyaletini ve listelenen alıcı ülke para birimini seçerek göndermek istediğiniz tutarı giriniz.
  • İşlemi onayladığınızda “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” ekranınızda görüntülenecektir. MTCN, para gönderimi işleminde Western Union tarafından işleme özel oluşturulan bir numaradır. MTCN numaranızı not edip, ödeme yapılabilmesi için alıcınızla paylaşmayı unutmayınız.

Western Union ile Para Alma İşlemi

  • Para Transferleri menüsünde yer alan Western Union başlığı altındaki Para Alma adımından işleminizi yapabilirsiniz.
  • Gönderici tarafından size iletilen “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” ile birlikte gönderilen tutarı girip, döviz cinsini seçerek hesabınıza parayı aktarabilirsiniz.

İşlem Yapılan Para Türleri ve Komisyonları

  • EURO, USD ve TL döviz cinsinden para gönderebilir, isminize gelen tutarı EURO, USD veya TL cinsinden alabilirsiniz.
  • Western Union ile Albaraka İnternet Şubesi’nden en fazla 3.000 USD ve muadili EURO veya TL döviz cinsinde para transferi yapılabilmektedir.
  • Western Union ile sadece para gönderme işleminde komisyon ödenmektedir. Para alma işleminde alıcıdan komisyon talep edilmemektedir.