Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Merhaba Tek Uygulamada Tüm Banka Hesapları!

Açık Bankacılık hizmeti ile artık tüm banka hesaplarınız Albaraka’da! Siz de diğer banka hesaplarınızı ekleyerek, hesap bilgilerinizi ve tüm işlemlerinizi tek ekranda takip edin.

Kurye Süreci ile Müşteri Ol

Açık Bankacılık hizmeti ile artık tüm banka hesaplarınız Albaraka’da! Albaraka Mobil ve İnternet Şubesi’ne diğer bankalardaki tüm hesaplarınızı ekleyerek hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir, diğer banka hesaplarınızdan para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcılar bu hizmet ile birlikte başka bankadaki hesap bakiyelerini ve hesap hareketlerini Albaraka Mobil ve İnternet Şube üzerinden görüntüleyebilir ve bu hesaplar üzerinden kolayca para transferi gerçekleştirebilir.

Albaraka Mobil’den;

Hesap & Kart > Başka Banka Hesaplarım menüsünden hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

İşlem > Para Transferleri > Başka Banka Transfer İşlemleri menüsünden hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

İnternet Şube’den;

Hesaplar > Açık Bankacılık > Diğer Banka/Kurum Hesaplarım menüsünden hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

ŞifreMobil

İnternet Şube girişlerinde, işlem onaylarında, e-ticaret işlemlerindeki doğrulamalarda tek kullanımlık şifre üretmek üzere kullanılan bir uygulamadır.

Mobil Onay

İnternet Şubemize girişlerde ve işlem onaylarında SMS yerine Albaraka Mobil’e gelen bildirimi tıklayarak daha kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Adres Tanımlama

Albaraka hesaplarınız için ''Kolay Adres'' tanımlayarak para transferi işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şube Talimatları

İşlemler menüsünden ulaşabileceğiniz bu fonksiyon ile şubeye verilen Virman, Havale, EFT ve Döviz İşlemleri talimatlarınızı onaylayabilirsiniz.

HGS İşlemleri

Albaraka Mobil'inizden İşlem > Ödemeler > HGS İşlemleri adımları üzerinden HGS bakiyeleri sorgulanabilmekte ve HGS bakiye yükleme işlemleri yapılabilmektedir.

Yatırım Portföy Bilgileri

Yatırım Portföy Bilgileri menüsünden kira sertifikalarınızı, hisse Senetlerini ve fonlarınızı görüntüleyebilir, detay bilgilere ulaşabilirsiniz.

Diyanet Ödemeleri

Ödemeler menüsüne eklenen bu fonksiyonla Hac Ön Tahsilat, hac kesin tahsilat, hac sağlık personeli sınavı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.