Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

QR kod ile para yatırma/çekme, para transferi ve POS cihazından ödeme, işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz!

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden banka hesabınızı açarak Albaraka Müşterisi olup QR işlemlerinin ve masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz!

Siz de hemen Albaraka Mobil’i indirin, görüntülü görüşme hizmetimizle işlemlerinizi tamamlayarak anında hesabınızı açalım!

QR ile Ödeme

QR kod ile kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz! Albaraka Mobil’deki QR İşlemleri menüsünde bulunan Ödeme Yap butonuna tıklayarak POS makinesi üzerindeki TR Karekodu okutup ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

*Kredi kartı, banka kartı, sanal kredi kartı ve dijital banka kartınızı ödeme yöntemi olarak seçilebilirsiniz.İşlemlerde TR Karekod geçerlidir.

QR ile Para Yatırma/Çekme

Albaraka Mobil üzerinden QR kod ile karta ihtiyaç duymadan ATM’lerden para çekme/yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz! QR işlemleri menüsüne girerek Para Çek ya da Para Yatır seçeneklerinden tutarı seçtikten sonra ATM ekranındaki QR kodu okutarak hesaplarınıza para yatırabilir veya hesaplarınızdan para çekebilirsiniz. Üstelik QR sayesinde para çekme işlemini Albaraka ATM’lerinin yanında diğer banka ATM’lerinden de yapabilirsiniz!* QR ile para yatırma işlemi ise yalnızca bankamız ATM’lerinden yapılabilmektedir.

*QR ile para çekme işleminizi Ziraat Bankası, YapıKredi, QNB Finansbank, Akbank, Vakıfbank, İş Bankası, TEB, Garanti Bankası, ING Bank, ICBC ve Kuveyttürk bankalarının ATM'lerinde yer alan QR kodu okutarak gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalardan para çekme işlemini sadece banka kartınıza bağlı hesaplarınızdan yapabilirsiniz. Hesaplarınızı banka kartına bağlama işlemini İnternet Şubemiz üzerinden ya da Alo Albaraka'yı arayarak yapabilirsiniz.”

QR ile Para Transferi

Artık para transferlerinizi IBAN bilgileri girmeye gerek kalmadan QR kod ile kolayca yapabilirsiniz! Albaraka Mobil’deki QR Paylaş menüsünden hesaplarınıza özel QR kodlarını görüntüleyebilir, size para gönderecek kişilerle IBAN bilgilerine gerek kalmadan QR kodunu paylaşabilirsiniz. Para göndermek için ise QR ile Para Gönder menüsünden IBAN ve alıcı bilgilerini girmeden para transferlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz*. Üstelik Masrafsız Bankacılık ile 7/24 FAST, EFT ve havale işlemleriniz için hiçbir ücret ödemezsiniz!