Dijital Bankacılık

İnternet Şubesi

Şubelerimizde yapabileceğiniz birçok bankacılık işleminizi İnternet Şubemizi kullanarak bulunduğunuz yerden hızlıca yapabilir, dünyanın birçok noktasından 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Albaraka Mobil

Albaraka Mobil güvenlik standartlarınızı dikkate alarak kullanımınıza sunulmaktadır. Dijital Bankacılığın keyfini deneyimleyebileceğiniz Albaraka Mobil’de birçok yenilik sizleri bekliyor!

ATM

Şubede sıra beklemeden tüm işlemlerinizi Albaraka ATM’lerinden kolaylıkla gerçekleştirerek hayata daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Albaraka kredi kartı ya da banka kartınız yoksa şubelerimize başvurabilir ve hızlı bir şekilde kart edinebilirsiniz.

Albaraka Asistan

Konuşarak veya yazarak iletişime geçebileceğiniz Albaraka Asistan size her türlü bankacılık sorularınız hakkında yardımcı olur.

Senet oluşturma, yönetme, devretme ve tahsilat süreçleri SEMOSİS ile artık dijitalleşiyor. Kişi ve kurumlara Albaraka Türk sistemlerinde tutulan karekodlu özel senet oluşturma imkanı sunmaktadır. Senet ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartınızla yapabilirsiniz.

Alneo

Albaraka Alneo POS, fiziksel POS cihazından bağımsız olarak firmanızın kolay tahsilat almasına ve müşterilerinizin daha pratik ödeme yapabilmelerine imkan sağlayan yeni bir ödeme platformudur.

NakitBasit

Düşük komisyonlar ile her yerde kolaylıkla erişebileceğiniz iş ortaklarımız olan perakende zincir mağazalarından para çekebilir, nakit sıkıntısından kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bayide Finansman

Ürün veya hizmet satın almak istediğiniz firmadan vakit kaybetmeden dilediğiniz ürün/ hizmeti satın alabilirsiniz. Ücret bedelini Bayide Finansman kullanarak kolayca ödeyebilirsiniz. 

Alo Albaraka

Türkiye'nin her yerinden sabit ya da cep telefonunuzu kullanarak Alo Albaraka'ya ulaşabilirsiniz. 0850 222 5 666' yı arayarak, şube ve ATM'lerimizde yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemini telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka API

 Albaraka API, fintech girişimleri ile finansal kuruluşlar arasındaki bağı güçlendirerek,  kendi ekosistemlerini oluşturmasına imkân sağlamaktadır.