Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Dijital Bankacılık

Mobil Bankacılık

Yenilikçi ve teknolojik çözümleri içeren yeni Albaraka Mobil ile bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin, zamanınız size kalsın.

İnternet Şubesi

Şubelerimizde yapabileceğiniz birçok bankacılık işleminizi İnternet Şubemizi kullanarak bulunduğunuz yerden hızlıca yapabilir, dünyanın birçok noktasından 7/24 kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

ATM

Şubede sıra beklemeden tüm işlemlerinizi Albaraka ATM’lerinden kolaylıkla gerçekleştirerek hayata daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Albaraka kredi kartı ya da banka kartınız yoksa şubelerimize başvurabilir ve hızlı bir şekilde kart edinebilirsiniz.

Alo Albaraka

Türkiye'nin her yerinden sabit ya da cep telefonunuzu kullanarak Alo Albaraka'ya ulaşabilirsiniz. 0850 222 5 666' yı arayarak, şube ve ATM'lerimizde yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemini telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikler ve Kolaylıklar

Dijital Bankacılık alanındaki güncel gelişmeler ve pratik yöntemleri keşfetmek için Yenilikler ve Kolaylıklar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Albarakalı Ol

Artık şubeye gitmeden dilediğiniz yerden banka hesabınızı açarak Albaraka Müşterisi olup masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz!

Diğer Uygulamalar

Tüm diğer bankacılık uygulamalarını açmak için tıklayınız.

Açık Bankacılık

Açık Bankacılık hizmeti ile artık tüm banka hesaplarınız Albaraka’da