Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere en kolay ve etkin yoldan, kaliteli ve güvenli şekilde erişim imkânı sağlayan e-Devlet sistemine erişiminiz artık çok kolay!

E-Devlet Kapısı Nedir?

E- Devlet Kapısı, kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan bir internet sitesidir. E-Devlet Kapısı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunmaktır. T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı – Turksat işbirliği ile e- Devlet Kapısı’na artık Albaraka Türk İnternet Şubesi’nden erişebilirsiniz.

Albaraka Türk İnternet Şubesi Üzerinden Nasıl Giriş Yapılır?

E- Devlet şifreniz olmasa bile Albaraka Türk İnternet Bankacılığına 'Şifreli Giriş / TCKN ile Giriş yapan tüm bireysel müşterilerimiz e-Devlet Kapısı, turkiye.gov.tr sitesine hiçbir ücret ödemeden, İnternet Şubesi şifresi dışında bir şifreye ihtiyaç duymadan doğrudan giriş yapabilir. İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra "e-Devlet' e Şifresiz Giriş” butonuna tıklandığınızda otomatik olarak e-Devlet Kapısı’na giriş işleminiz yapılacaktır. Aynı şekilde, turkiye.gov.tr sitesinden de 'İnternet Bankacılığı' butonu ile yine Albaraka Türk İnternet Şubesi şifresi ile giriş yaparak e-Devlet Kapısı'na giriş yapabilirsiniz.

Kart bilgilerini kullanarak Albaraka Türk İnternet Şubesi’ne giriş yapan müşterilerimiz e-Devlet Kapısı’na erişim sağlayamayacaklardır.

E-Devlet Kapısı’ndan Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirim?

E-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, vergi borcu sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi kısa sürede, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

e-Devlet Kapısı’nın sunduğu tüm hizmetler için tıklayınız.