Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Kadınlara Özel Kritik Hastalık Sigortası ile kendinizi zor zamanlara karşı şimdiden güvence altına alabilirsiniz. Farklı kadın kanserlerine karşı maddi durumunuzun ve yaşam kaybına karşı sevdiklerinizin güvende olduğunu bilmenin huzurunu bugünden yaşayın.

Ayrıca, Kadınlara Özel Kritik Hastalık Sigortası aldığınızda yılda bir kere hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz avantajlı hizmet paketiyle memografi, diş sağlığı paketi ve indirimli diyetisyen network’ünden faydalanabilir, hayatın her anında size özel bu hizmetlerle sağlığınızı koruyup ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kadınlara Özel Kritik Hastalık Sigortası Ne Sağlar?

Kadınlara Özel Kritik Hastalıklar Sigortası, yaşam kaybı ve kritik kadın hastalıklara karşı teminat sunar.

Yaşam kaybı teminatı ile; sözleşmede gösterilen süre içinde sigortalı vefat ederse, sigorta bedeli sözleşme hükümleri ve hayat sigortası genel şartları çerçevesinde, sigortacı tarafından lehtarınıza, lehtar tayin etmediyseniz ise kanuni varislerinize tazminat olarak ödenir.

Kritik kadın hastalıkları teminatı ile; sigortalının, teminat başlangıç tarihinden sonraki bir tarihte, aşağıda adı geçen kadına özel kanser hastalıklardan birine, hayatında ilk kez teşhis konulduğuna veya ameliyat edildiğine dair yazılı ispat belgesi sunucunda, poliçe üzerinde belirtilen teminat tutarı rizikonun gerçekleşmesi halinde ödenir.

  • Meme kanseri,
  • Rahim kanseri,
  • Rahim ağzı kanseri,
  • Rahim içi kanseri,
  • Yumurtalık kanseri,
  • Tüpler, vajina/vulva tümörler

Daha detaylı bilgilere www.katilimemeklilik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş., Bereket Sigorta A.Ş., Bereket Katılım Sigorta A.Ş., HDI Sigorta A.Ş., Neova Sigorta A.Ş. ve Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.