Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık
  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Web Sitesi; Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ve yan kuruluşlarının politikalarını içermektedir. Amacımız internetten sunulan bilgilerinizin güvenliğini; şubelerimiz, telefon bankacılığımız ve ATM' lerimizden alınan bilgilerin güvenlik seviyesinde tutmaktır.
  • Kişisel verileriniz Bankamız Genel Müdürlük ve Birimleri, şubelerimiz, iştiraklerimiz; işbirliği yaptığımız, hizmet aldığımız ve ya iş ilişkisi içerisinde olduğumuz iş ortaklarımız; ulusal ve uluslararası yetkili otoriteler ve merciler; ATM, internet sitelerimiz, internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, çağrı merkezi, kayıtlı elektronik posta, elektronik posta, posta, faks, SMS gibi kalıcı veri saklayıcısı; Bankamız’a yapılan her türlü bildirimler ve benzeri ya da sair kanallar aracılığıyla yazılı, sözlü, elektronik veya sair yollarla toplanabilir.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak “Veri Sorumlusu” sıfatıyla bankacılık işlemleri/hizmetleri, finansman sağlama işlemleri/hizmetleri, müşteri işlemleri/hizmetleri, acentelik, sigorta ve sair aracılık işlemleri/hizmetleri gibi her türlü işlemlerin/ilişkilerin/hizmetlerin sunulması ve yerine getirilmesi; yine Bankamız ile imzalanmış/imzalanacak sözleşmeler ile kurulmuş/kurulacak ilişkiler, yeni ürünlerin ve hizmetlerin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve daha iyi hizmet verilebilmesinin sağlanması; Bankamız ile aranızdaki hukuki, ticari ve sair her türlü ilişkilerin düzenlenmesi ve yürütülmesi, Bankamız’ın mevzuattan ve sözleşmelerden kaynaklanan yükümlülüklerinin yerine getirilmesi gibi amaçlar başta olmak; ve fakat bu sayılanlarla sınırlı olmamak üzere her türlü mevzuat uyarınca bankaların/Bankamızın gerçekleştirebileceği bilcümle “faaliyetlerinde” ve yine mevzuat ve sözleşmesel ilişkiler uyarınca Bankamız’a yüklenen bilcümle yükümlülüklerin yerine getirilmesinde kullanmak amacıyla kişisel verilerinizi işleyeceğimizi belirtmek isteriz.
  • Kısa mesaj (SMS), e-posta vb. iletişim kanalları kullanılarak bankamızca tarafınıza yapılan işlem bilgilendirmelerine ait iletişim tercihlerinizi Şube, Çağrı Merkezi veya İnternet Bankacılığı üzerinden değiştirebilirsiniz. Pazarlama veya tanıtım amaçlı yapılan bilgilendirmelerin iptalini ise; Şube, Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı ile beraber ücretsiz olarak cep telefonunuzdan 4460’ a IPTAL IZIN yazıp SMS göndererek de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, kariyer fırsatları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
  • Sitemizdeki bilgiler, yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde hazırlanmıştır. Mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler var olan bilgilerin doğruluğunu etkileyebilir.
  • İnternet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
  • Gerek bu internet sitesinden verilen bağlantıların riski gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.
  • Güvenliğiniz için Albaraka Türk Katılım Bankasına A.Ş’ ye ait müşteri numaranız ve şifrenizi gizli tutunuz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş hiçbir şekilde e-posta yoluyla müşterilerinin kişisel bilgilerini istememekte ve şifre işlemlerini yaptırmamaktadır.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.