Online alışverişleriniz için artık hesabınızdan ComPay aracılığıyla kolayca ödeme yapabilirsiniz. ComPay, online alışveriş ödemelerinizin Albaraka Türk İnternet Şube’yi kullanarak cari hesaptan gerçekleştirilmesini sağlayan ödeme çözümüdür. Bu hizmeti kullanabilmek için internet bankacılığınız olması yeterlidir.

Özellikleri

  • ComPay platformuna katılmış olan online alışveriş sitelerinden işlem yaparken ödeme türü olarak ‘ComPay’ ve banka olarak ‘Albaraka Türk’ seçtikten sonra bankamız internet bankacılığı ekranına ulaşacaksınız. Sonrasında mevcut kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak online alışverişinize ait ödemeyi cari hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. İşlemi tamamladığınızda hesabınızdan tahsil edilen alışveriş tutarı, satışı gerçekleştiren firma hesabına anında ödenecektir.
  • Bu sistemle internet bankacılığınız üzerinden online alışveriş işlemlerini tamamlayabilir; alışveriş sitesine herhangi bir bilgi girişi yapmadan bankamız üzerinden ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Yeni bir üyelik gerçekleştirmeden mevcut internet bankacılığı üyelikleriniz ile işlem yapabilirsiniz.
  • Standart para gönderme işlemlerine göre işlemleri daha hızlı gerçekleştirebileceksiniz ve bu şekilde ödemenin yanlış bir hesaba yapılması riski ortadan kalkacaktır.
  • İnternet Şube aracılığı ile 7/24 işlem yapabilirsiniz.

Anlaşmalı E-Ticaret Siteleri: