Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Online alışverişleriniz için artık hesabınızdan Albaraka ile öde yöntemiyle kolayca ödeme yapabilirsiniz. Albaraka ile öde, online alışveriş ödemelerinizin Albaraka Türk İnternet Şubesini kullanarak cari hesaptan gerçekleştirilmesini sağlayan ödeme çözümüdür. Bu hizmeti kullanabilmek için Bireysel İnternet Şube üyeliğiniz olması yeterlidir.

Özellikleri

  • Albaraka ile öde platformunda bulunan online alışveriş sitelerinden işlem yaparken ödeme türü olarak “Diğer Ödeme Seçenekleri” altında yer alan “Anında Havale” seçeneği seçilip banka olarak ‘Albaraka Türk’ seçtikten sonra mevcut kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak online alışverişinize ait ödemeyi cari hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. İşlemi tamamladığınızda hesabınızdan tahsil edilen alışveriş tutarı, satışı gerçekleştiren firma hesabına anında ödenecektir.
  • Bu sistemle İnternet Şubesi üzerinden online alışveriş işlemlerini tamamlayabilir; alışveriş sitesine herhangi bir bilgi girişi yapmadan bankamız üzerinden ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Yeni bir üyelik gerçekleştirmeden mevcut İnternet Şubesi üyelikleriniz ile işlem yapabilirsiniz.
  • Anlaşmalı olduğumuz 14 farklı e- ticaret sitesinde ödemelerinizi kredi kartı ya da banka kartınız olmasa da havale seçeneği ile ödeyebilirsiniz.
  • Standart para gönderme işlemlerine göre işlemleri daha hızlı gerçekleştirebileceksiniz ve bu şekilde ödemenin yanlış bir hesaba yapılması riski ortadan kalkacaktır.
  • İnternet Şube aracılığı ile 7/24 işlem yapabilirsiniz.

Anlaşmalı E-Ticaret Siteleri: