Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Finansal kontrolünüzü sağlayabilmek, kredi kartı/kredi başvurularınızda daha sağlıklı sonuçlar alabilmek için ihtiyacınız olan Findeks ürün ve hizmetleri artık Albaraka Türk’te!

Findeks Kredi Notu: Bankalardan kullanılan tüm kredi ve kredi kartı hesapları, geçmiş verilerin üzerinden oluşturulur.

Risk Raporu: Halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilere ilişkin ödeme geçmişini detayları ile gösteren rapordur.

İzleme: Tüm bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesaplarınıza ilişkin borç, limit ve güncel kullanım bilgilerini tek bir ekranda görebilir ve denetleyebilirsiniz.

Uyarı Hizmeti: Finansal durumunuzu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri aylık olarak ileten hizmettir.

Not Danışmanım: Findeks Kredi Notu’nuzdaki değişimleri kontrol altında tutabilmeniz gerektiğinde nasıl müdahale edileceği konusunda uzman danışmanlarımızdan tamamen kişiye özel öneriler alabilirsiniz.

Takipçi: Korunmasını istediğiniz kimlik, iletişim ve kredi kartı bilgileriniz tüm dünyada dark web dâhil olmak üzere taranır, verileriniz eşleşirse, verinizin bulunduğu adrese bağlı olarak çeşitli seviyelerde uyarı mesajları tarafınıza iletilir.

Avantajlar:

  • Findeks paketlerinin zengin içeriği ile kişiye özel finansal danışmanlık, güvenlik, takip hizmetlerinden faydalanabilir; ayrıca KKB raporlarında gizli olan banka isimlerini Findeks raporlarında açık bir şekilde görebilirsiniz.