Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Anlaşmalı internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizde anında ve 36 aya varan taksitlerle faizsiz kredi kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayın!

Online Alışveriş Finansmanı Nedir?

Online Alışveriş Finansmanı ile anlaşmalı olduğumuz online alışveriş siteleri üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde, kredi kartı limitinizi doldurmadan, 36 aya varan taksit imkanından ve avantajlı kar payı oranlarından faydalanarak hayalinizdeki ürünlere anında sahip olabilirsiniz!

Cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ev tekstil ürünleri, tadilat ürünleri ve düğün ihtiyaçları gibi birçok ihtiyaçlarınız için asgari 500 TL, azami 30.000 TL’ye kadar* finansman kullanabilirsiniz.

*Üst limit firma bazında değişiklik göstermekte olup, maksimum 30.000 TL’dir.

  • Cep telefonlarında 12.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde maksimum 10 taksit, 12.000 TL’nin üzerindeki alışverişleriniz için tek taksit imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Bilgisayar alışverişlerinizde maksimum 12 taksit imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Tablet alışverişlerinizde maksimum 6 taksit imkanına sahip olabilirsiniz. *

*Azami finansman taksit miktar ve tutarları yasal düzenlemeler ve firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında belirlenmekte olup, farklılık gösterebilir.

Online Alışveriş Finansmanı’nın Avantajları Nelerdir?

  • Harcamalarınızı tek seferde ödemek yerine 36 aya kadar taksitlendirebilir, uzun vadeli ödeme imkanına sahip olarak bütçenize uygun alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
  • Online Alışveriş Finansmanı sayesinde kredi kartı limitinizi doldurmadan alışveriş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Alışveriş anında şubeye gitmenize gerek kalmadan, hiçbir evrak işiyle uğraşmadan, dilediğiniz yerden anında finansman kullanabilirsiniz.
  • Online Alışveriş Finansmanı ile finansmanınızı 7/24 güvenle kullanabilirsiniz.

Online Alışveriş Finansmanı Başvurusu ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

Anlaşmalı online alışveriş sitelerinden yaptığınız alışverişlerinizde sepetinize eklediğiniz ürünler için girdiğiniz ödeme sayfasından başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Ödeme sayfasındaki “Alışveriş Kredisi” seçeneği altında bulunan Albaraka’yı seçtiğinizde finansman talebiniz için Albaraka Türk İnternet Şube’sine yönlendirilirsiniz.

Albaraka Türk Müşterisiyseniz;

İnternet şubemize Müşteri Numarası/TC Kimlik Numarası ve Şifre bilgileriniz ile girebilirsiniz.
İnternet Şubemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurarak ve sözleşme onaylarını vererek finansman işleminizi birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz.
Finansman başvurunuz onaylandığında, online alışveriş sitesinden yapmış olduğunuz ürün alışverişiniz tercih ettiğiniz taksit sayısı ile taksitlendirilecektir.
İşleminiz sonuçlandığında alışveriş sitesine tekrar yönlendirilip sipariş takibinizi yapabilirsiniz.
Kullanmış olduğunuz finansman bilgilerinize ise Albaraka Mobil’deki, “Finansman İşlemleri” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Müşterisi Değilseniz;

Albaraka Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile anında müşterimiz olabilir, online alışveriş finansmanının avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!

Anlaşmalı Firmalar

Aşağıdaki internet sitelerinde bankamız aracılığıyla finansman kullanılmaktadır.

İhtiyaç Finansmanı Hesaplama

%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

122,85 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

1.473,42 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 114,19

Ücretler Toplamı

5,75