Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Hac ve umre ziyaretleriniz için 36 ay vadeli faizsiz finansman desteğimizden yararlanarak kutsal topraklarda bulunmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

Hac/Umre Finansmanı Nedir?

Albaraka Hac/Umre Finansmanı ile hac ve umre ziyaretleriniz için gerekli olan ödeme için finansman desteği alabilir, avantajlı kâr payı oranlarıyla 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz.

Hac/Umre Finansmanının Avantajları Nelerdir?

  • Hac ve umre finansmanında hac ve umre bedelinin tamamı için uygun kâr payı oranlarıyla finansman kullanabilirsiniz
  • Finansmanınızı 36 aya kadar vadelendirebilir, geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler hâlinde yapabilirsiniz.*

*50.000 TL’ye kadar olan tüketici finansmanı başvuruları maksimum 36 ay, 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki finansman başvuruları maksimum 24 ay, 100.000 TL üzerindeki finansman başvurularınızda maksimum 12 ay vadelendirilmektedir.

Hac/Umre Finansmanına Nasıl Başvurulur?

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden hac/umre finansmanınızı kullanabilmek için Jet Finansman sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şubelerimiz üzerinden Hac ve Umre Finansmanına başvurmak ve detaylı bilgi almak için en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Şubelerimizden yapacağınız başvurular için gerekli belgeler

  • Hac/Umre finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz satın alınacak hizmetin proforma faturası, kimlik kartı ve gelir belgesi gerekmektedir. Ücretli çalışansanız maaş bordronuzu veya net maaş tutarınızı gösteren işyeri tarafından onaylanmış belgeyi ibraz etmeniz gerekmektedir.
  • Hac/Umre finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhanızı, onaylı bilanço ve gelir tablonuzu, cari yıl mizanınızı, faaliyet belgenizi, varsa tapu fotokopilerini, kira kontratlarınızı, gelir belgelerinizi ve noter onaylı imza beyannamesini, ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.
  • Hac/Umre finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak hizmetin proforma faturasını, ortaklarınızın kimlik kartlarını, noter onaylı firma imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi örneğini, Ticaret Odası kayıt belgesini, faaliyet belgesini, son 3 yıla ait bilânço ve gelir tablolarını ve son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini, ayrıca talep edilmesi durumunda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.

Jet Finansman ile şubeye gitmeden yapacağınız başvurular için gerekli belgeler

  • Albaraka Mobil’den yükleyeceğiniz fatura, nihai fatura olmalıdır.
  • Başvuru sırasında, banka politikaları gereği belirli durumlarda gelir belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

Hac ve Umre Finansmanı Hesaplama

%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

12.230,99 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

146.771,88 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 113,8

Ücretler Toplamı

575,00