Hayvancılık ile uğraşan ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından verilen Hayvan Raporu olan üreticilerin finansman ihtiyaçları gelir döngüsüne uygun olarak belirlenen ödeme koşulları ile hızlı bir çözüme kavuşturuluyor.

Broiler (Et Tavukçuluğu)

Et tavukçuluğu(broiler) üretiminde bulunan üreticilerimiz finansman ihtiyaçlarınızı nakit akışınıza uygun bir şekilde Albaraka ile finanse edebilirsiniz.

Büyükbaş / Küçükbaş

Besi Hayvancılığı Kesim amaçlı büyükbaş ve küçükbaş yetiştiriciliği yapan işletmelerimiz aşılama, ilaç, bakım, yem, hayvanı alımı gibi işletme giderlerininize yönelik finansman ihtiyaçlarınızı nakit akışınıza uygun bir şekilde Albaraka ile finanse edebilirsiniz.

Büyükbaş / Küçükbaş

Süt Hayvancılığı Süt hayvancılığı ile ilgilenen işletmelerimiz aşılama, ilaç, bakım, yem, süt hayvanı alımı gibi işletme giderlerinize yönelik finansman ihtiyaçlarınızı nakit akışınıza uygun bir şekilde Albaraka ile finanse edebilirsiniz.

Keçicilik

Keçicilik ile ilgilenen işletmelerimizin aşılama, ilaç, bakım, yem, süt hayvanı alımı gibi işletme giderlerinize yönelik finansman ihtiyaçlarınızı nakit akışınıza uygun bir şekilde Albaraka ile finanse edebilirsiniz.

Arıcılık

Arıcılık ile ilgilenen gerçek/tüzel müşterilerimiz kovan, malzeme, nakliye gibi ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik finansmanı nakit akışınıza uygun bir şekilde Albaraka ile finanse edebilirsiniz.

Bu finansmanlarımızdan yararlanmak için sizi en sizi en yakın Tarım Bankacılığı Hizmeti veren şubelerimize bekliyoruz.