Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

TMO Makbuz Senedi Karşılığı Finansman

Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) teslim ettiğiniz ürünler için düzenlenmiş olan makbuz senetleri karşılığında bankamızdan finansman desteği alabilirsiniz. TMO makbuz senedi karşılığı finansman işlemlerinde vergi avantajı (%1 BSMV) bulunmaktadır.

ELÜS Teminatlı Finansman

Lisanslı depolardaki ürünlerinize karşılık almış olduğunuz Elektronik Ürün Senedi’ni (ELÜS) teminata vererek finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. ELÜS teminatı karşılığı finansman işlemlerinde vergi avantajı (%1 BSMV) bulunmaktadır.

Finansal Kiralama

Makine ekipman, traktör ve biçerdöver finansmanı işlemleri finansal kiralama yöntemiyle ve hasat dönemine uygun ödeme koşulları ile 48 ay vadeye kadar yapılabilmektedir.

Projeli IPARD Finansmanı

Avrupa Birliği (AB) tarafından aday ve potansiyel aday ülkelere destek olmak amacıyla oluşturulan, Katılım Öncesi Yardım Aracı’nın Kırsal Kalkınma bileşeni olan IPARD, tarımsal projelere 50% oranında, geri ödemesiz, hibe imkânı sunmaktadır. IPARD Programı kapsamında destek alan projeleriniz için gerekli olan finansmanı bankamızdan kullanabilirsiniz.


Bu finansmanlarımızdan yararlanmak için sizi en sizi en yakın Tarım Bankacılığı Hizmeti veren şubelerimize bekliyoruz.