Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

İşveren Grup Emeklilik planları ile tüm çalışanlarınızı özel şartlarda faizsiz emeklilik anlayışı ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) dâhil edebilirsiniz.

İşveren Grup Emeklilik ile çalışanlarınızın kuruma bağlılığı artar, çalışanlarınız emekliliklerinde düzenli ek gelir ya da toplu para alma fırsatına sahip olurlar. Kurumsal planlarımız ile çalışanlarınızın huzurlu gelecek hayallerini desteklersiniz, güvenli ve mutlu bir emeklilik geçirmelerini sağlarsınız.

Özellikler

  • Çalışanları için katkı payı ödemek isteyen kuruluşlara sunulan emeklilik planları, bireysel katılımcılara sunulan planlardan daha cazip koşullara sahiptir.
  • Grubun çalışan ve katılımcı sayısı, toplam fon büyüklüğü gibi kriterlere bağlı olarak, düşük yönetim gideri ve giriş aidatı kesintileri gibi özel avantajlar sağlanmaktadır.
  • BES çalışanlara emeklilik döneminde ek gelir sağlarken, çalışanı adına ödeme yapan işveren çalışanlarının motivasyonunu ve kuruma bağlılığını artırır.
  • Ayrıca işveren çalışanların adına ödediği tutarları, her bir çalışanın aylık brüt ücretinin % 15’ine ve yıllık olarak brüt asgari ücretin yıllık tutarına kadar, doğrudan gider yazarak kurumlar vergisi matrahından indirebilir.

Size ve işletmenize en uygun seçenekleri değerlendirmek için sizi Albaraka Türk şubemize bekleriz.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş. acentesidir.