Swift ile yurt dışına hızlı ve güvenli bir şekilde para transferi yapabilirsiniz.

Döviz transferlerinizi (SWIFT) şubelerimizden ya da internet şubemiz üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, dünyanın dört bir yanına hızla ve güvenle para transferi yapabilirsiniz.

İnternet şubesinde bulunan “Transferler > Döviz Transferi (SWIFT)” adımını kullanarak dünyanın her yerine kolayca ve daha uygun maliyetlerle döviz transferi yapabilir, transferlerinizin SWIFT mesajlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ‘‘Nakit Yönetimi > SWIFT Toplu Ödeme’’ adımlarını kullanarak Toplu Döviz Transferi (SWIFT) işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Döviz transferi (SWIFT) işleminizi İnternet şubesi üzerinden yalnızca Özel Cari Döviz Hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz. Döviz Hesabınız yoksa ‘‘Hesaplar > Hesap Bilgileri > Özel Cari Hesap Açma’’ adımından hesap açabilir ve daha sonra döviz transferi yapabilirsiniz.

Döviz transferi limitinizi, “İnternet Şubesi >Güvenlik ve Ayarlar > İşlem Limiti Kısıtlama" adımlarından takip edebilirsiniz.

Transfer işlemi sonucunda oluşacak SWIFT mesajınızı “İnternet Şubesi >Transferler > Döviz Transferi > Mesaj Görüntüle” adımlarını takip ederek izleyebilirsiniz.

Hesap Numarası ve IBAN Numarasını kullanarak SWIFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.