Döviz Kurları

Albaraka Döviz Kurları

Son Güncelleme: 18.06.2021-08:50
Döviz CinsiBanka AlışBanka Satış
Amerikan Doları(USD)8,698,746
Avrupa Para Birimi(EUR)10,33810,415
Sterlin(GBP)12,07512,164
İsviçre Frangı(CHF)9,4569,532
Norveç Kronu(NOK)1,0131,024
Danimarka Kronu(DKK)1,3871,401
İsveç Kronu(SEK)1,0121,022
S.Arabistan Riyali(SAR)2,3122,337
Avusturalya Doları(AUD)6,5456,606
Kanada Doları(CAD)7,0037,067
Kuveyt Dinarı(KWD)28,74429,063
Japon Yeni(JPY)0,07870,0795
Altın(XAU)495,91499,987
Ruble(RUB)0,11980,1207
Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi(AED)2,3652,382
Katar Riyali(QAR)2,2942,428
Gümüş(XAG)7,28087,3828
Çin Yuanı(CNY)1,33891,3623
Bulgar levası(BGN)5,2855,325
Yeni Rumen Leyi(RON)2,0942,1158
Irak Dinarı(IQD)0,005810,00593

Döviz Çevirici

Error
Error