Döviz Kurları

Albaraka Döviz Kurları

Son Güncelleme: 03.07.2022-08:36
Döviz CinsiBanka AlışBanka Satış
Amerikan Doları(USD)16,33417,157
Avrupa Para Birimi(EUR)17,03317,895
Sterlin(GBP)19,75520,757
İsviçre Frangı(CHF)17,01917,885
Norveç Kronu(NOK)1,6351,722
Danimarka Kronu(DKK)2,2852,406
İsveç Kronu(SEK)1,581,667
S.Arabistan Riyali(SAR)4,3444,582
Avusturalya Doları(AUD)11,13111,72
Kanada Doları(CAD)12,64613,315
Kuveyt Dinarı(KWD)53,08555,939
Japon Yeni(JPY)0,12050,127
Altın(XAU)946,025999,493
Ruble(RUB)0,25660,2698
Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi(AED)4,4464,672
Katar Riyali(QAR)4,2884,734
Gümüş(XAG)10,434711,0045
Çin Yuanı(CNY)2,42662,5751
Bulgar levası(BGN)8,6779,119
Yeni Rumen Leyi(RON)3,4333,6192
Irak Dinarı(IQD)0,010960,01168

Döviz Çevirici

Error
Error