Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Döviz Kurları

Albaraka Döviz Kurları

Son Güncelleme: 20.05.2024-18:28
Döviz CinsiBanka AlışBanka Satış
Amerikan Doları(USD)31,11133,416
Avrupa Para Birimi(EUR)33,79236,31
Sterlin(GBP)39,52342,466
İsviçre Frangı(CHF)34,2136,75
Norveç Kronu(NOK)2,9053,128
Danimarka Kronu(DKK)4,524,866
İsveç Kronu(SEK)2,9033,126
S.Arabistan Riyali(SAR)8,2958,911
Avusturalya Doları(AUD)20,77522,367
Kanada Doları(CAD)22,81324,56
Kuveyt Dinarı(KWD)101,156108,904
Japon Yeni(JPY)0,19890,2142
Altın(XAU)2408,2042644,193
Ruble(RUB)0,41590,484
Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi(AED)8,4699,098
Katar Riyali(QAR)8,2029,263
Gümüş(XAG)31,994137,1271
Çin Yuanı(CNY)4,2724,6349
Bulgar levası(BGN)17,27718,566
Yeni Rumen Leyi(RON)6,7767,302
Irak Dinarı(IQD)0,020870,02274

Döviz Çevirici

Error
Error