Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Konut Kirası

Yıllık peşin kira bedelininizi, kiracı adına ev sahibine tek seferde ödüyoruz; kiracı da 12 ay eşit vadede geri ödemesini yapabiliyor. Böylece hem ev sahini hem de kiracı rahat ediyor. 

Taşınma Ücreti ve Emlak

Taşınma sırasında ortaya çıkan nakliye ücretleri ve her türlü emlak komisyon ödemelerinizde kredi desteğine ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyaç finansmanı kullanabilirsiniz.

Eşya Dekorasyon

Beyaz eşya, tv, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstili, ofis gereçleri ve ev aksesuarları gibi her türlü eşya ihtiyacnız için Albaraka’dan Eşya Dekorasyon Kredisi alabilirsiniz.

Bina Tamamlama

Bina Tamamlama Finansmanı ile inşaat halinde olan evinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan kredi desteğini elde edebilir, avantajlı geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Prefabrik

Prefabrik ev satın alma isteğiniz varsa Albaraka sizinle. Avantajlı oranlar ve geri ödeme seçenekleri ile kredi ihtiyacınızı, Prefabrik Finansmanı ile karşılayabilirsiniz. 

Doğalgaz Dönüşüm

Isınmanın en çevreci ve ekonomik yolu olan doğalgaza, Albaraka Türk finansmanıyla geçin; 36 aya varan taksit imkânları ile kredi ihtiyacınızı karşılayın.

Doğal Enerji Sistemi

Doğal enerji tüketimine destek olan güneş enerjisi, güneş panelleri, rüzgar tribünleri, su kuyusu, hidrofor vb. sistemleri için uygun kredi oranları için Albaraka yanınızda!

Tadilat Kredisi

Isı yalıtımı, dış cephe boyası, çatı onarımı, bahçe bakım giderleri, güvenlik ve kamera sistemleri  gibi krediye ihtiyaç duyduğunuz alanlarda finansmana başvurabilirsiniz.