Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

World Business Card ile dünyanın her yerinde alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kart aidatı da ödemezsiniz.

Özellikler

  • World Business kredi kartımız ticari müşterilerimize özeldir.
  • Alışverişlerinizde Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz ödül puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
  • World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • World Business kredi kartı temassız özellikli olup temassız özellikli POS cihazları üzerinden kredi kartınızla tek seferde 750 TL, toplam 7.500 TL’ye kadar olan işlemlerinizi şifresiz ve temassız; tek seferde 750 TL, toplamda 7.500 TL üzeri işlemlerinizi şifreli ve temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yurtiçi ve yurtdışında Visa ve Mastercard logosu gördüğünüz tüm ortak ATM'lerde kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Yurtiçinde diğer banka ortak ATM’lerinde kredi kartınıza bağlı hesabınızdan para çekebilirsiniz.
  • Kredi kartınızla e- ticaret ve mail order işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi kartınız için bağlı sanal kart oluşturabilirsiniz.
  • Harcamalarınız için belirlediğiniz ekstre dönemlerinde email, post ve dijital olarak ekstrenizi alabilirsiniz

Kart Başvurusu

World Business Card sahibi olmanız için, sizi kimlik belgenizle en yakın Albaraka Türk şubesine bekliyoruz.

Şifre İşlemleri

Kartınızı yeni aldığınızda kart şifreniz size SMS ile gönderilir. Şifre işlemlerinizi Telefon Bankacılığı ve İnternet / Mobil Bankacılık kanallarımız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıp ve Çalıntı Kart İşlemleri

Kartınızın kaybolduğundan ya da çalındığından şüpheleniyorsanız Albaraka Mobil üzerinden kartınızı 24 saat süresince geçici olarak kapatabilirsiniz. Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda hemen 0850 222 5 666 numaralı Alo Albaraka'yı aramanız gerekmektedir.

Kullanım Detayları

Kartınız size ulaştığında şifreniz SMS ile sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderilmektedir. Kartınızı bu şifre ile kullanmaya başlayabilir; ya da internet şubemiz veya Albaraka Mobil üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifreli olarak gerçekleştireceğiniz ilk işlemden sonra kartınız aktif olacaktır. Kartınız vadesinin dolması sebebi ile yenilendiğinde mevcut şifreniz geçerli olacaktır.

Kartlarımız temassız özelliklidir. Şifreli olarak gerçekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.

Yetkiler dâhilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi internet şube, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka üzerinden değiştirebilirsiniz.

Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sorun Çözelim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz