(0216) 666 08 08 numaralı Alo Dış Ticaret destek hattını arayarak ya da iletişim formunu doldurarak uluslararası ticari işlemleriniz için Albaraka Türk’ün tecrübeli kadrosundan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

  • Uluslararası ticaret işlemleriniz için (0216) 666 08 08 numaralı Alo Dış Ticaret destek hattını arayarak Albaraka Türk uzmanlığına başvurabilirsiniz.
  • Danışmanlık hizmetini size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak da alabilirsiniz.
  • Akreditif işlemleri ile ICC 600 Sayılı Broşür, Harici Garantiler ile ICC 758 Sayılı Broşür, Kambiyo Mevzuatı ve diğer ödemeler hakkında canlı destek alabilirsiniz.

Alo Dış Ticaret Destek Hattı telefon numarasını arayan veya internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurmak suretiyle dış ticaret konusunda destek almak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan şartları kabul etmiş sayılırlar.

Alo Dış Ticaret Destek Hattı veya internet sayfamız aracılığıyla verilen tüm görüş, öneri, içerik, bilgi ve yorumlar sadece bilgi amaçlı olup söz konusu görüş, öneri, içerik, bilgi ve yorumlara dayanarak hareket edilmeden önce verilen görüş, öneri, içerik, bilgi ve yorumların teyit edilmesi önerilmektedir. Kişisel veya işinizle ilgili vermiş olduğunuz tüm kararlar ile Alo Dış Ticaret Destek Hattı veya internet sitesi aracılığıyla iletilen görüş, öneri, bilgi ve yorumların kullanılmasından doğan riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır.

Kullanıcıların söz konusu görüş, öneri, içerik, bilgi ve yorumlara dayanarak aldıkları kararlardan doğacak sorumluklar tamamen kullanıcılara aittir. Söz konusu görüş, öneri, içerik, bilgi ve yorumların kullanılması nedeniyle doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. veya çalışanlarının hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Alo Dış Ticaret Destek Hattı veya internet sayfasındaki kullanım koşullarını ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. bu internet sayfasında yer alan bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksiz olduklarını garanti etmemektedir. Sayfayı kullanımınızla ilgili riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Sayfada sunulan ürün ve hizmetlerin devamlılığının sağlanması ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmesi konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu nedenle Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ihbarda bulunmaksızın, söz konusu ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü bilgi, materyal ve içerik üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Sayfa üzerinde sunulan hizmetlerin verilmesi sırasında meydana gelebilecek sorunlar nedeniyle hizmetlerin sunulmasına ara veya son verilmesi yahut kesintiye uğraması esnasında; ayrıca donanım, yazılım ve İnternet sunucusundan kaynaklanan aksaklıklar sonucu kullanıcıların talep ettikleri bilgilere ve hizmetlere ulaşamamaları durumunda Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Ziyaretiniz sırasında bağlantınızı tanımlayan IP adresi, internet tarayıcınızın tipi, sayfamızda geçirdiğiniz süre, eriştiğiniz sayfalar ve yönlendiren sitenin adresi bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar istatistiksel amaçlı toplanarak size daha iyi hizmet vermek amacı ile kullanılmaktadır. İnternet sayfamızı kimliğinizi belirtmeksizin veya herhangi bir bilgi girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak sayfa üzerinden sunulan bazı hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bilgi girişi yapmanız gerekebilir. Bu yolla elde edilen veya işlenen bilgileriniz gizlilik politikamıza uygun olarak korunmaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi Gizlilik Politikamız ‘da yer almaktadır.

Sayfa içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar çevrim içi sistemde görüntülenmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Herhangi bir kişi veya kuruluş, önceden izin almadıkça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, başka bir siteden bağlantı veremez veya başka siteler üzerinden Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. sayfamızdaki içeriği çerçeveleyerek sunamaz. Sayfamızda yer alan bilgiler herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz.

Sayfa güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir. Bu sayfanın kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Sayfa kullanımı ile doğacak tüm uyuşmazlıklarda Türk Kanun'ları uygulanacaktır ve uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Yukarıda açıklanan kullanım koşullarının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. kullanımınızı kısıtlama hakkına sahiptir.