Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Robot Süpürge Kampanyası

Kampanya Başlangıç ve Bitiş
28.02.2022 - 31.03.2022
Müşteri Ol

İncehesap.com üzerinden Robotuya markalı robot süpürgelerde yapacağınız alışverişlerinizde %25’e varan indirim fırsatı sizinle!

Robot süpürge alışverişinizi ister Albaraka kredi kartı, ister online havale, isterseniz de alışveriş finansmanı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İndirim aşağıdaki Robot süpürgelerde geçerlidir. Ürünlere tıklayarak hemen indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Robotuya RoboLaser Beyaz Robot Süpürge

Robotuya RoboGyro Gri Robot Süpürge ve Paspas

Henüz Albarakalı değilseniz Albaraka Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile hemen müşterimiz olabilir, indirimden faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz!

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Robot süpürge indirimi Robotuya RoboLaser Beyaz Robot Süpürge ve Robotuya RoboGyro Gri Robot Süpürge ve Paspas ürünlerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan tüm Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. bireysel ve ticarî müşterileri kredi kartları ve ek kartlarla faydalanabilir.
  • incehesap.com’da ödeme seçenekleri arasında bulunan Albaraka Türk alışveriş kredisi veya kredi kartınızla yapacağınız Robotuya robot süpürge alışverişlerinde, tek seferde %25'e varan indirim fırsatları size sunulacaktır.
  • Albaraka kredi kartları ile yapılacak ödemelerde, Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileri girildiğinde indirim tutarı anında yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ödeme adımında Albaraka Türk hesabınıza bağlı olan kredi kartınızla ödemeyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Online havale ve alışveriş finansmanı ile yapılacak ödemelerde müşterilerimiz ödeme sayfasından Albaraka Türk internet şubesi sayfasına yönlendirilecektir. İnternet şubesindeki işlemlerin tamamlanmasının ardından satın alma işlemi anında otomatik olarak sepetinize yansıtılacaktır.
  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ve incehesap.com kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.