Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Albaraka Mobil Çekiliş Kampanyası

Kampanya Başlangıç ve Bitiş
01.12.2021 - 31.12.2021

Albaraka Mobil Şube’den işlemlerinizi yapın, birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayın!

1 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanyamıza katılın,

 • 3 Adet Iphone 13, 
 • 3 Adet Apple Watch SE ve 
 • 3 Adet XIOMI Pro 2 Elektrikli Scooter’dan birini kazanma fırsatı yakalayın!

Henüz Albaraka Türk müşterisi değilseniz Albaraka Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir, kampanya tarihleri arasında mobil şubeye giriş yaptığınızda ise ekstra 3 adet çekilişe hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Kuralları

 • Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.S.’ye ait Albaraka Mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra,
  • Mobil şubede para transferi (havale/eft/fast) yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı, Mobil şubede ödeme (ödemeler menüsünde yer alan herhangi bir işlemi) yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı, 
  • Mobil şubede otomatik ödeme talimatı verenlere her işlem için 1 çekiliş hakkı,
  • www.albaraka.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden veya Albaraka Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile müşteri olduktan sonra Mobil şubeye giriş yapan (Mobil şubeye en az 1 kez giriş yapılması halinde çekiliş hakkı verilecektir.) bireysel müşterilere 3 çekiliş hakkı verilecektir. (Katılım toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
 • Kampanya bireysel katılımcılarına yöneliktir.
 • Kampanyaya katılım toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.S. ve tüm iştirakları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de idari veya kanuni takibe konu müşteriler, tüzel kişiler, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Yasal Metin

Bu kampanya ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. adına MPİ’nin 25.11.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.12318 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.12.2021 SAAT: 00.01 - 31.12.2021 SAAT: 23.59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.S.’ye ait Albaraka Mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, Mobil şubede para transferi (havale/eft/fast) yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı, Mobil şubede ödeme (ödemeler menüsünde yer alan herhangi bir işlemi) yapanlara her işlem için 1 çekiliş hakkı, Mobil şubede otomatik ödeme talimatı verenlere her işlem için 1 çekiliş hakkı, www.albaraka.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden veya Albaraka Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile müşteri olduktan sonra Mobil şubeye giriş yapan (Mobil şubeye en az 1 kez giriş yapılması halinde çekiliş hakkı verilecektir.) bireysel müşterilere 3 çekiliş hakkı verilecek  (Katılım toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) şekilde yürütülecektir. Talihliler, 09.02.2022 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde Saat: 11.00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 3 kişi 11.999,00 TL değerinde Apple Iphone 13 128 gb (hat ve kart hariçtir.), 3 kişi 6.499,00 TL değerinde Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter, 3 kişi 3.099,00 TL değerinde Apple Watch SE 40 mm ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 11.02.2022 tarihli Diriliş Postası Gazetesi’nde duyurulacak ve ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.’nin resmî web (www.albaraka.com.tr) (ücretsiz) sitesinde yayınlanıyor olacaktır. Kampanya bireysel katılımcılarına yöneliktir. Kampanyaya katılım toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.S. ve tüm iştirakları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de idari veya kanuni takibe konu müşteriler, tüzel kişiler, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.