NakitBasit, nakite ihtiyaç duyduğunuz durumlarda para çekebileceğiniz alternatif noktaları sunmak için 2020 yılında Insha Ventures tarafından geliştirilmiş bir finansal teknoloji ürünüdür.

NakitBasit ile nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda kolaylıkla ulaşabileceğiniz iş ortaklarımızın kasalarından, hesabınızda bulunan parayı çekebileceksiniz.

Anlaşmalı Noktalar

Şu an için anlaşmalı olduğumuz zincir perakende mağazalardan para çekmeye hemen başlayabilirsiniz. Çok yakında, Türkiye’nin dört bir yanında, pek çok perakende noktasından da para çekebileceksiniz.

İşlem Yapılabilen Bankalar

Şu an için anlaşmalı olduğumuz Albaraka Türk Katılım Bankası hesaplarınıza giriş yaparak para çekmeye hemen başlayabilirsiniz. Çok yakında birçok banka hesabını NakitBasit içerisinde kullanmaya başlayacaksınız.

Güncel Oranlarımız

Tutar Ortak ATM NakitBasit
150 TL 2,85 TL 3,0 TL
200 TL 3,45 TL 3,0 TL
250 TL 4,05 TL 3,0 TL
500 TL 7,07 TL 3,0 TL

Finansal hizmetlerin herkes için erişilebilir, basite indirgenmiş ve güvenli bir yapıyla ilerlemesine olan inancımızın bir sonucu olarak 2021 yılı itibari ile faaliyetlerine başlayan NakitBasit, ilk etapta para çekme işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak. İlerleyen süreçlerde pek çok bankacılık hizmetini bünyesinde barındırmak üzere çalışmaları devam etmektedir.

Detaylı Bilgi için https://www.nakitbasit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.