Rahat Emeklilik

Rahat Emeklilik Planı ile aylık 155 TL’den başlayan ödemelerle bütçenizi zorlamadan bugünden birikim yapmaya başlayın, emekliliğinizde rahat edin.

Pratik Emeklilik

Pratik Emeklilik’e aylık 150 TL ve üzeri katkı payıyla katılabilirsiniz. Katkı payı ödemelerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık periyodlarla yapabilirsiniz.

Hesaplı Emeklilik

Hesaplı Katılım Emeklilik Planı’na aylık 235 TL ve üzeri katkı payıyla katılabilirsiniz. Katkı payı ödemelerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık periyodlarla da yapabilirsiniz.

Özel Emeklilik Planı’na aylık 940 TL ve üzeri katkı payıyla dilerseniz  rahatça katılabilir, emeklilik döneminiz için benzersiz bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Erken Katılım Emeklilik Planı

18 yaş altı çocuk ve gençlerimizin geleceğini erkenden planlayarak, gelecekleri için bugünden birikim yapmaya başlayabilir %25 Devlet Katkısından yararlanabilirsiniz.

Güzel Emeklilik

Güzel Katılım Emeklilik Planı’na aylık 2.235 TL ve üzeri katkı payıyla katılabilirsiniz. Katkı payı ödemelerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık periyodlarla da yapabilirsiniz.

Değerli Emeklilik

Değerli Emeklilik ile emekliliğinizde daha rahat edebilir; 12.000 TL başlangıç katkı payı ödeme şartı ve aylık 465 TL ve üzeri katkı payıyla katılabilirsiniz.