Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

World Gold Kart ile World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Alışverişlerinizde Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz ödül puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
  • World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • World Gold Kart temassız özellikli olup, temassız özellikli POS cihazları üzerinden kredi kartınız ile 750 TL ve altındaki harcamalarınızı temassız özellik sayesinde şifre tuşlamaya gerek duymadan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 750 TL ve üstü harcamalarınızda şifre tuşlamanız gerekmektedir.
  • Temassız özellikle peş peşe yaptığınız işlemler 99 adete ulaştığında veya harcama tutarlarının toplamı 7500 TL’ye ulaştığında bir defa şifre girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Hızlı Çözümler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Bilgiler

Kart Başvurusu

World Gold Kart sahibi olmak için İnternet Şubesi veya Albaraka Mobil üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi kartı şifremi nereden oluşturabilirim / değiştirebilirim?

  • SIFRE yazıp sırasıyla birer boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesi, kartınızın arkasındaki 3 haneli numaranın ilk 2 rakamı ve kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp 4460’a SMS göndererek alabilirsiniz.
  • 0850 222 5 666 Alo Albaraka’yı arayıp, kart şifresi almak istediğinizi belirterek alabilirsiniz.
  • Albaraka İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz "Güvenlik ve Ayarlar> Şifre İşlemleri> Kredi Kartı" adımından alabilirsiniz.
  • Albaraka Mobilden "İşlem>Kart işlemleri>Kart şifre belirleme" butonuna basarak alabilirsiniz.

*Şifre alma işleminiz sadece yurtiçi operatörler için geçerlidir.

Kayıp ve Çalıntı Kart işlemleri

Kartınızın kaybolduğundan ya da çalındığından şüpheleniyorsanız Albaraka Mobil üzerinden kartınızı 24 saat süresince geçici olarak kapatabilirsiniz. Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda hemen 0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralı Alo Albaraka'yı aramanız gerekmektedir.

Kartlar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Sorun Çözelim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Detayları

Kartınız size ulaştığında SMS göndererek veya dijital kanallarımızı kullanarak şifre belirleyebilir, kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şifreli olarak gerçekleştireceğiniz ilk işlemden sonra kartınız aktif olacaktır. Kartınız vadesinin dolması sebebi ile yenilendiğinde mevcut şifreniz geçerli olacaktır.

Kartlarımız temassız özelliklidir. Şifreli olarak gerçekleştirdiğiniz ilk alışveriş sonrasında kartınızı temassız olarak kullanabilirsiniz.

Yetkiler dâhilinde mail order ve e-ticaret işlemlerinizi kartınız aktif olduktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Yetkilerinizi İnternet Şubesi, Albaraka Mobil ya da 0850 222 5 666 Alo Albaraka üzerinden değiştirebilirsiniz.