Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Albaraka Özel Bankacılık Banka Kartı ile siz değerli müşterimiz kart kullanım ücreti olmadan her an nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, alışveriş yapabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında hep yanınızda olan Albaraka Özel Bankacılık Banka Kartı ile nakit taşımanıza gerek kalmaz, paranızın kaybolma veya çalınma ihtimali ortadan kalkar.

Albaraka Türk Özel Bankacılık Banka Kartınızla yurt içinde Albaraka Türk 7/24 ATM'lerini ve diğer bankaların ortak ATM'lerini kullanabilirsiniz.

Yurtdışında da yanınızdayız. Yurt dışında da banka kartınızla Maestro ve Visa/Plus logolu tüm ATM'leri kullanarak hesaplarınıza erişebilir, para çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin para birimiyle nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Albaraka Özel Bankacılık Kartı ile bankacılık işlemlerinizde de kolaylık sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kullanabildiğiniz kartınızla yaptığınız tüm işlemleri Albaraka Türk İnternet Şubesi'nde anında görüntüleyebilirsiniz. Tüm Albaraka Türk ATMleri üzerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca TL yükleyebilir ve döviz ya da kıymetli maden alım satımı yapabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

Banka kartı şifremi nereden oluşturabilirim / değiştirebilirim?

  • SIFRE yazıp sırasıyla birer boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesi, kartınızın arkasındaki 3 haneli numaranın ilk 2 rakamı ve kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp 4460’ye SMS göndererek alabilirsiniz.*
  • 0850 222 5 666 Alo Albaraka’yı arayıp, kart şifresi almak istediğinizi belirterek alabilirsiniz.
  • Albaraka İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz "Güvenlik ve Ayarlar> Şifre İşlemleri> Banka Kartı" adımından alabilirsiniz.
  • Albaraka Mobilden "İşlem>Kart işlemleri>Kart şifre belirleme" butonuna basarak alabilirsiniz.

*Şifre alma işleminiz sadece yurtiçi operatörler için geçerlidir.