Tüm Banka Hesaplarınız Vomsis'te!

Albarakalı Kobilere özel tüm banka hesaplarınızı tek ekranda gösteren VOMSİS Akıllı Banka Asistanı Uygulaması %20 indirimli.

Vomsis Akıllı Banka Asistanı nedir ?

Vomsis, işletmelere hız ve verimlilik sağlamak için tasarlanmış finansal işlemler platformudur. İşletmeler kullanmış oldukları bir veya birden fazla banka hesaplarını Vomsis platformuna ekleyerek, hesap hareketlerini ve hesaplardaki bakiye durumlarını tek bir platformdan takip edebilirsiniz. Hesabınızda gerçekleşen hareketler için Anlık bildirimler ile şirketinizin finansal akışında her zaman güncel kalırsınız. Ayrıca sanal pos hizmeti ile alacaklarınızı hızlı ve kolayca tahsil edebilir, fiziksel pos hesaplarınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Vomsis'e hangi bankalar entegre edilebilir ?

Akbank, Aktifbank, Albaraka Türk, Anadolubank, Denizbank, Enpara, Fibabank, Garanti BBVA, Halkbank, INGbank, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Türkiye Ekonomi bankası (TEB), Türkiye Finans, Türkiye İş bankası, Vakıf bank, Vakıf Katılım bankası, Yapı Kredi bankası, Ziraat bankası, Ziraat katılım bankası ile entegredir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında Albaraka Türk müşterileri için özel olarak geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için AlbarakaTurk hesabınızı Vomsis Akıllı Banka Asistanı platformuna tanımlatmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayetinizi destek@vomsis.com adresinden veya uygulama içerisinde online canlı destek üzerinden veya 09:00 - 18:00 saatleri arası 0850 840 20 13 numaralı telefon üzerinden iletebilirsiniz
  • Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’nin satın alınan hizmetlerle ilgili bir taahhüdü bulunmamakta olup; bu hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
  • Albaraka Türk ve Vomsis ilgili kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.