Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Eflatun’dan Muzipo Çocuklarına Özel Kampanya

Kampanya Başlangıç ve Bitiş
01.11.2022 - 15.10.2023

Kadınlarımızın en büyük destekçisi Eflatun Bankacılık, yarınlarımızın umudu olan çocukları da unutmuyor. Çocuklara özel atölye ve hareket eğitimleri sunan Muzipo Kids programları, Eflatun Bankacılık’ın ayrıcalıklı kadın müşterilerine özel %15 indirimli!

Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Muzipo Kids ile çocuklarınıza erken yaşta spor alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Muzipo Kids’in spor ve oyun gruplarıyla çocuklarınızın fiziksel sağlığını koruyabilir, sanat ve bilim atölyeleriyle de motor becerilerinin gelişimine destek olabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kampanyadan 1 Kasım 2022 - 15 Ekim 2023 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında, aylık üyelikler ve 3-5 yaş Muzip Saatler dışındaki programlara %15 indirimle üye olabilirsiniz.
  • İndirimden faydalanmak için ödemeyi Eflatun Kredi Kartı ile yapmalısınız
  • Eflatun Kredi Kartı ile Muzipo Kids programı satın alan ilk 750 müşteriden biri olmanız hâlinde çim adam hediyesine de sahip olabilirsiniz.
  • Ayrıca şubemize gelen tüm Muzipo Kids üyelerine, kiralık kasa ücretinde %50 indirim sunuyoruz
  • Kampanya tüm Muzipo Kids merkezlerinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında satın alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyetinizi ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. satın alınan hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Albaraka Türk ve Muzipo Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.