E-Fatura Çözümleriniz Albaraka'dan!

E-Çözümler

E-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetlerini Albaraka Türk’ün anlaşmalı olduğu “entegratörler ” aracılığı ile tek bir platform üzerinden kontrol edebilir ve ücretsiz muhasebe entegrasyonları ile hızlı ve güvenli bir şekilde muhasebeleştirebilirsiniz.

E-Fatura

Bir faturada bulunması gereken tüm bilgileri barındıran, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliğe sahip, Elektronik ortamda hazırlanan faturalar ile şirketinizi fiziki faturanın baskı, arşiv ve kurye gibi maliyetlerinden kurtarır, nakit akışınızı hızlandırır ve maliyetlerinizi azaltırsınız.

E-Defter

Yevmiye ve büyük defterlerin elektronik ortamda tutulduğu ibraz, açılış, kapanış işlemlerinin sistem üzerinden yapılabildiği ve defterlerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ve bu sisteme entegre olan muhasebe çözümlerimiz maliyetlerinizi azaltırken işinize odaklanmanızı sağlar.

Muhasebe çözümlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

E-Arşiv (E-Saklama)

Tüm resmi, hukuki ve ticari belgelerinizi elektronik ortamda yasal olarak geçerli ve güvenli bir şekilde saklamanızı ve istediğinizde tüm belgelere ulaşabilmenizi sağlayan gizlilik ve güvenliğinizi temin ederek şirketinizin kurumsal hafızasını güçlendirebilirsiniz.

Bankamız e-Çözümler kapsamında Türkkep firması ile çalışmaktadır.

Türkkep tarafından bankamıza özel hazırlanan paketler ve kampanyalar hakkında bilgi almak için size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.