Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Dijital Müşterilere Özel Ücretsiz İSPARK Kampanyası

Kampanya Başlangıç ve Bitiş
25.04.2024 - 31.12.2024

Albaraka Dijital Bankacılık, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Dijitalden müşterimiz olanlara İSPARK’ta aylık 2 defa ücretsiz kullanım fırsatı sunuyoruz!

Albaraka müşterisi değilseniz, siz de Albaraka Mobil’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak görüntülü görüşme ile hemen müşterimiz olun, kampanyadan ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!

Kampanya Detayları:

 • Kampanyaya görüntülü görüşme ya da kurye süreci ile müşteri olmuş tüm müşteriler dahildir.
 • Kampanya dahilinde, her ay en fazla 2 defa olmak üzere müşterilerimiz İSPARK hizmetinden ücretsiz yararlanabilir.
 • Kampanya indirimi kullanacak ilk 10.000 kişi için geçerlidir.
 • İSPARK kampanyası 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyetinizi ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. satın alınan hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 • Albaraka Türk Katılım Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İSPARK Kullanım Detayları:

 • Müşterilerimiz Albaraka Mobil uygulamamızda giriş yaptıktan sonra Kampanyalar alanında, Dijital Müşterilere Özel Ücretsiz İSPARK Kampanyası’ndan “Kod Al” butonu ile ücretsiz kullanım şifresi alabilir.
 • Her şifre (2) adet parklanma hakkına tekabül eder.
 • Müşteri el terminali ile çalışan yol üstü otoparklarında girişte; katlı ve kapalı (bariyerli) otoparklarda ise çıkışta İSPARK personeline “ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI” kampanyasından faydalanmak istediğini beyan eder .İSPARK görevlisi kampanya kodunu sorgular, kampanya sistem onayı alınması halinde parklanma işlemini tamamlar.
 • İSPARK, kampanya süresince, ABONE müşterilerine sistem onayı almak koşuluyla parklanma hizmeti sağlayacaktır. 1 adet parklanma; yol üstü otoparklarda tek seferde günde 0-2 saati ya da bariyerli otoparklarda tek seferde günde 0-4 saati ifade eder.
 • Otopark kullanımında belirtilen kampanya ücretsiz zaman diliminin aşımındaki parklanma fark ücreti, İSPARK görevlisi tarafından müşteriden tahsil edilmektedir.
 • Belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az otopark kullanılması durumunda otopark tipine (yol üstü ya da bariyerli) göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapıldığı sayılmaktadır.
 • Kampanyadan yalnızca motosiklet ve binek otomobil tarifesine tabi araçlar yararlanabilecektir. Taksi (Ticari), minibüs, midibüs, otobüs, kamyon, kamyonet, çekici, tır, iş makinesi gibi araçlar farklı ücret tarifesine tabi olmaları nedeniyle kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya İSPARK Ragıp Gümüşpala Caddesi Otobüs Otoparkı, İSPARK Gürpınar Balık Hali Otoparkı, İSPARK Belgrad Ormanı (Bahçeköy Girişi, Kurtkemeri Girişi ve Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı Girişi) Otoparkı, İSPARK Kozyatağı ve Bayrampaşa Sebze-Meyve Hali Otoparkı, Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Otoparkı, Alibeyköy Cep Otogarı Otoparkı, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Sultan Ahmet Açık Otoparkı, Emirgan Korusu Açık Otoparkı dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir. Kadıköy Eski Salı Pazarı, Söğütlüçeşme Açık ve Seyrantepe Katlı otoparkında maç günleri yoğunluk nedeni ile POS yerine fiş kesilerek işlem yapılabilmektedir. Maç günleri manuel fiş kesilmesi halinde, sistemde hizmetin yavaşlamasına neden olabilecek sorunlar nedeniyle Kampanya hakkı kullanılamayacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu lokasyonlar dışında yaşanabilecek sorunlardan dolayı tarafların müşteriye (kampanya kullanıcısına) karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. Ayrıca sözleşme süresi içerisinde İSPARK uhdesine geçecek otoparklar içerisinde işletim modeli, mülkiyet ve ilgili kurumlarla anlaşma şartları gibi teknik nedenlerle kampanyanın kullanılamayacağı lokasyonlar bildirilecektir.
 • Kampanya kapsamında hizmeti ifa edecek firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI sorumlu değildir fakat İSPARK, otomasyon sisteminde oluşan anlık bağlantı problemleri, teknik hatalar vb. durumlardan dolayı ücret tahsilatı yapılan parklanmalar için ücret iadesi yapmaz. Müşterinin, kampanya kapsamındaki belirlenmiş ücretsiz parklanma hakkı bir sonraki parklanmasında kullanılmak üzere saklı kalır.
 • ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI ve İSPARK, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.