Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

NakitBasit, nakde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda para çekebileceğiniz alternatif noktaları sunmak için Albaraka Türk iştiraki olan Insha Ventures tarafından geliştirilmiş bir finansal teknoloji ürünüdür.

NakitBasit; Türkiye’de bir ilk olarak zincir marketlerden, perakende satış noktalarından, fatura ödeme merkezlerinden veya para transfer merkezlerinden cep telefonunuz aracılığıyla hesabınızda bulunan parayı çekebilmenize imkân sağlar.

NakitBasit ile ilk etapta kullanıcılar, entegrasyonları tamamlanan Çağrı Market, Biçen Market, Föy Fatura, PayPorter, BPN, Elekse ve Fatura Vizyon şubelerinden Albaraka Türk’te bulunan mobil bankacılık hesaplarından para çekme işlemi gerçekleştirebilecek. NakitBasit para yatırma, fatura ödeme, yurt içi & yurt dışı para transferi gibi pek çok bankacılık hizmetini de kapsayacak.

Hemen Kullanmaya Başlayın!

NakitBasit uygulamasını App Store / Google Play’den indiren kullanıcılar, üye kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra en yakın NakitBasit noktasını harita üzerinden veya bulunduğu konuma en yakın yerler arasından seçebiliyor. İşlem yapmak istediği bankayı seçiyor, mobil bankacılık bilgileriyle TL hesaplarına erişim sağlıyor, işlem yapmak istediği tutarı seçiyor, uygulama üzerinden verilen işlem barkodunu kasa görevlisine göstererek çekmek istediği tutarı teslim alıyor. NakitBasit ile para çekmek işte bu kadar basit!

NakitBasit’i hemen indirin, nakit çekmenin ayrıcalığına hemen ulaşın!

NakitBasit Apple Store
NakitBasit Google Play

Güncel Oranlarımız

Tutar Ortak ATM NakitBasit
50 TL 1,64 TL 3,0 TL
100 TL 2,24 TL 3,0 TL
150 TL 2,85 TL 3,0 TL
200 TL 3,45 TL 3,0 TL
250 TL 4,05 TL 3,0 TL
500 TL 7,07 TL 3,0 TL

Detaylı Bilgi için https://www.nakitbasit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.