Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Hayallerinizi ertelemeyin. Almak istediğiniz aracı siz seçin, ihtiyacınız olan krediyi biz sağlayalım.

Özellikler

  • İstediğiniz otomobili satın almak için faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.
  • İkinci el araçlar için en fazla 9 yaşındaki araçlar finanse edilmektedir. Aracın nihai fatura değeri/ kasko değerine göre finanse edilebilir tutarlar ve vadeler değişiklik göstermektedir.
  • Araç finansmanı işlemlerinde finansman tutarının taşıt tutarına oranı ve azami vadeler aşağıdaki gibidir: 
Nihai Fatura / Kasko Değeri Maksimum Oran Azami Vade (Ay)
0 TL – 400.000 TL 70% 48
400.001 TL – 800.000 TL 50% 36
800.001 TL – 1.200.000 TL 30% 24
1.200.001 TL - 2.000.000 TL  20% 12
2.000.000 ve üzeri 0% 0

Sıfır araçlarda nihai fatura değeri; 2. el araçlarda ise kasko değeri dikkate alınır.

NOT: Taşıt kredilerinde Gerçek Kişi kullanımlarda KKDF muafiyeti söz konusu değildir. Albaraka Türk, çeşitli değişkenler nedeniyle finansman değerlendirme oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Başvuru Şartları

  • 18 yaşını tamamladıysanız, taşıt finansmanına başvurabilirsiniz.
  • Taşit finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz; kimlik kartınızı, gelir belgenizi, ücretli çalışansanız maaş bordronuzu veya net maaş tutarınızı gösteren, işyeri tarafından onaylanmış belgeyi ibraz etmeniz gerekir. 0 km araçlar için aracın proforma faturası veya asıl faturası gerekmektedir. İkinci el araçlar için araç ruhsatı gereklidir.
  • Taşıt finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhanızı, onaylı bilanço ve gelir tablonuzu, cari yıl mizanınızı, faaliyet belgenizi, varsa tapu fotokopilerini, kira kontratlarınızı, gelir belgelerinizi ve imza beyannamenizi, ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekir.
  • Taşıt finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; ortakların kimlik kartlarını, noter onaylı şirket imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi Örneğini, Ticaret Odası kayıt belgenizi, faaliyet belgenizi, son üç yıla ait bilânço, gelir tablolarınızı ve son üç yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini ibraz etmeniz gerekir. Ayrıca gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeleri ibraz etmeniz gerekir. 0 km araçlar için aracın proforma faturası veya asıl faturası gerekmektedir. İkinci el araçlar için araç ruhsatı gereklidir.”
  • Taşıt kredilerinde Tüzel Kişi kullanımlarda KKDF muafiyeti uygulanmaktadır.
  •  İstenilen belgelerle birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak, başvuru formunu doldurabilir ve yeni aracınız için ilk adımı atabilirsiniz.
  •  Detaylı bilgi ve bankacılık işlemleri için 0850 222 5 666 Alo Albaraka'yı arayabilirsiniz.

%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

11.574,63 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

138.895,74 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 89,83

Ücretler Toplamı

575,00

Başvuru Kanalları

Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; web sitemiz üzerinden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; Albaraka Mobil üzerinden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; 4462’ye SMS atarak hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden Şubelerimizden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Arsa Finansmanı

Gayrimenkul yatırımınıza Albaraka Türk’ten 60 ay vadeyle %100'e kadar finansal destek alabilirsiniz.

Otorapor Ekspertiz Kampanyası

Otorapor'dan %25 indirimli ekspertiz fırsatı ile araç finansmanınız hazır.