Albaraka Mobil
Mobil Bankacılık

Gayrimenkul yatırımı yapmayı planlıyorsanız Albaraka Türk’ten 60 ay vadeyle %100'e kadar  finansal destek alabilirsiniz.

Özellikler

 • Albaraka Türk şubelerinin yer aldığı belediye sınırları içinde satın alacağınız imarlı arsalar için finansman desteği alabilirsiniz.
 • Ekspertiz değerinin %100'üne kadar TL olarak kullanabileceğiniz finansmanı 60 aya kadar kredilendirebilirsiniz.
 • Aylık kâr oranlarını, Finansman Kâr Oranları ve Ücretleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

(*) Ekspertiz işlemi Albaraka Türk'ün anlaşmalı olduğu SPK lisanslı kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

Başvuru Şartları

 • 18 yaşını tamamladıysanız, arsa finansmanına başvurabilirsiniz.
 • Arsa finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz kimlik kartınızı, gelir belgenizi ve satın alınacak arsanın tapu fotokopisini ibraz etmeniz gerekir. Ücretli çalışansanız; maaş bordronuzu veya net maaş tutarınızı gösteren, işyeri tarafından onaylanmış belgeyi ibraz etmeniz gerekir.
 • Arsa finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhanızı, onaylı bilanço ve gelir tablonuzu, cari yıl mizanınızı, faaliyet belgenizi, varsa tapu fotokopilerinizi, kira kontratlarınızı, gelir belgelerinizi ve noter onaylı imza beyannamenizi ibraz etmeniz gerekir. Gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeler talep edilir.
 • Arsa finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; arsanın tapu fotokopisini, ortakların kimlik kartlarını, noter onaylı firma imza sirkülerini, Ticaret Sicil Gazetesi örneğini, Ticaret Odası kayıt belgenizi, faaliyet belgenizi, son 3 yıla ait bilânço ve gelir tablolarınız ile son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhanızın fotokopisini ibraz etmeniz gerekir. Gerekli durumlarda kefiller için de aynı belgeler talep edilir.
 • En az 1 takvim yılı faaliyette bulunmuş anonim, limited ya da kolektif şirketiniz için arsa finansmanı başvurusu yapabilirsiniz.
 • İstenilen belgelerle birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine uğrayarak, arsa finansmanı için başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Bilgi ve belgelerinizde eksik yoksa başvurunuz ortalama 24 sata içinde sonuçlandırılır.
 • Detaylı bilgi ve bankacılık işlemleri için 0850 222 5 666 Alo Albaraka'yı arayabilirsiniz.

Başvuru Kanalları

Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; web sitemiz üzerinden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; Albaraka Mobil üzerinden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden; 4462’ye SMS atarak hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.
Finansman talepleriniz için müşterimiz olmanız gerekmeden Şubelerimizden hemen başvurup jet hızında sonuç alabilirsiniz.

Arsa Finansmanı

%
Oranı kendim gireceğim.

Aylık Taksit Tutarı

5.812,32 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar

348.739,84 TL


Yıllık Maliyet Oranı

% 93,45

Ücretler Toplamı

1.155,00