Albaraka Mobil Cüzdan, Albaraka kredi kartlarınızı ekleyerek fiziki kredi kartı taşımanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz bir dijital cüzdan uygulamasıdır.

Özellikler

  • Albaraka Mobil Cüzdan ile eklediğiniz kredi kartlarını ve bu kartlar ile yapılan son alışverişleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı limit ve harcamalarınızı yönetebilir ve telefonunuzun NFC özelliği ile ödemelerinizi telefonunuz üzerinden temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  •  “Kartlarım” ekranında, Albaraka Cüzdan’a eklediğiniz kartların limit, güncel borç, puan bilgilerini ve hesap kesim tarihlerini takip edebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın puan bilgisini ve son alışverişinizin detaylarını öğrenebilirsiniz.
  • Mobil Ödeme özelliği ile NFC uyumlu Android 4.2.2. ve üzeri cihazlarla, alışverişlerinizi cep telefonunuz aracılığıyla yapabilirsiniz. 250 TL ve altı işlemlerinizi şifre girişi yapmadan, 250 TL üzeri işlemlerinizi ise kart şifrenizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Albaraka Türk için sağlanan verilerin kullanımı için ücret talep edilmemektedir. Albaraka Mobil Cüzdan uygulamasının yüklenmesi ve kullanımı sırasında oluşacak veri transferlerinde internet bağlantı ücreti; ilgili cep telefonu operatörü ya da ilgili internet sağlayıcısı veya kurum/ların belirlediği ücret tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Albaraka Mobil Cüzdan için kullandığınız internet bağlantınızla ilgili ücretlendirmeler konusundaki bilgiyi operatörünüzden öğrenebilirsiniz.
  • Bu uygulama üzerinden verilen hizmetlerle ilgili kullanıma ilişkin tüm durumlarda Albaraka Banka Kartları ve Kredi Kartları Başvuru Formu ve Sözleşmesi şartları geçerlidir. Albaraka Türk tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World üye iş yerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Albaraka Türk sorumlu tutulamaz.

Albaraka Mobil Cüzdan uygulamasını Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebilir; temassız, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.