Yemeksepeti Kampanyası

Şubeye gitmeden dilediğiniz yerden Albaraka hesabı açın, Yemeksepeti’nden 50 TL indirim kazanın!

Albaraka Mobil’i indirerek görüntülü görüşme ile anında Albarakalı olun, Yemeksepeti’nden 50 TL indirim kazanın!

Yeni kimlik kartına ya da NFC özellikli telefona sahip değilseniz kurye süreci ile en kısa zamanda Albarakalı olarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • 22 Mart 2021 tarihinden itibaren Albaraka Mobil veya albaraka.com.tr üzerinden yeni müşterimiz olacak ve Albaraka Mobil'e en az 1 defa giriş yapacak Albarakalılar kampanyadan yararlanacaktır.
  • Yemeksepeti kampanya kod talebinizi 4460’a “Yemeksepeti” yazarak SMS atabilirsiniz. Kampanya kodunuz pazarlama izinli cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Dilerseniz 08502225666 nolu Alo Albaraka çağrı merkezimizi arayarak da kod talep edebilirsiniz.
  • Yemeksepeti.com kampanyası 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya indirimi kullanacak ilk 1000 kişi için geçerlidir. Bir kişi sadece bir kez 50 TL’lik indirimden faydalanabilir. İndirimi kullanabilmek için herhangi bir üst sınır bulunmamaktadır.
  • Müşterilerimiz Albaraka Türk Banka Kartı veya Kredi Kartı ile ödeme yaparak indirimden yararlanabileceklerdir.
  • Kuponlar yalnızca online ödeme seçeneği ile Yemeksepeti Vale ve Yemeksepeti restoranlarında kullanılabilir. Kuponlar www.yemeksepeti.com adresinden ya da cep telefonunuzdaki Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden verilecek siparişlerde geçerlidir.
  • İndirim kuponları Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti'ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir. Diğer kuponlarla birleştirilemez. Aynı kupon birden fazla kez kullanılamaz. Kuponların nakde çevrilmesi mümkün değildir. İndirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda aradaki fark kuponlar veya nakit olarak ayrıca talep edilemez. Siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı aynı kuponu en geç 48 saat içerisinde yeniden kullanabilir
  • Kampanya kapsamında satın alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyetinizi ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. satın alınan hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası ve Yemeksepeti.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.